Hamilemiyim

jhffhjiitt

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
6
1
24
Kızlar nişanlımla 10 gün önce sürtünme yoluyla yakınlaşmamız oldu bende yoktu ama onda iç çamaşırı vardı dibe kadar bi sürtünme oldu boşalma oldu belki zevk suyu geldiyse diye endişe yapıyorum ve göğüslerim de aşırı şişkinlik ve hassasiyet var adetimede 10 gün kaldı cevap verirseniz sevinirim

Şu erkekler de boxer arkasından sürtünmeden ne anlıyor hiç anlamadım, fortçular gibi.

Hamile
Haklısınız gerçekten çok saçma bu konuda bişey diyemiycem.Tesekkur ederim cevap için bende çok ihtimal vermiyorum ama göğüslerim de birkaç gündür şişkinlik ağrı olunca korktum

Ki kimse burdan hamilesin veyahutta değilsin diyemez şüphen varsa test al dene burda çözüm yok

Sey bende sadece dibe kadar surtunmeyi merak ettim acikcasi surtunme dediginizde girmiyo ama dibe kadar surtunme diyince girdigini dusunduruyor o zaman da surtunme olmuyor 🤦🏻‍♀️

Sey bende sadece dibe kadar surtunmeyi merak ettim acikcasi surtunme dediginizde girmiyo ama dibe kadar surtunme diyince girdigini dusunduruyor o zaman da surtunme olmuyor 🤦🏻‍♀️
Ben yanlış anlatmış olabilirim vajen girişi desem daha doğru olur herhalde vajen girişine temas oldu

X