hamilemiyim yoksa yumurtluyormuyum...YARDIM ACİLLLL....

yok evdeyim çalışmıyorum ama inanamıyorumda bu günleride mi görcektim.hamile olsamda olmasamda çok sevincem yumurtluyorum diye ama bazı arkadaşlar diyor ya c çizgisinden daha koyu oluyor diye benim anca yakın oluyor öööfffff nebilim herşeyi sorun yapar oldum sizinde başınızı şişirdim...

Estafurullah baş şişirmek ne demek. Yemin ediyorum ki burda böyle gönülden isteyen birinin hamilelik haberini aldığımda kendiminmiş gibi seviniyorum. Allah dilerse bana da verir zaten. durumdan haberdar et bizi de meraktayız

kan verdim sabahtan sonucu yarına sağlık ocagında yaptıdım o yüzden yarın alıcam sonucu

Yarın hayırlı haberlerle gelirsin inşallah. Hamile değilsen bile yumurtluyorsun hamile kalabilirsin. Ben ovulasyon testim silik çizgiyken hamile kaldım senin çizgiler koyu bide. Hayırlısıya anne olursun inşallah

Yarın hayırlı haberlerle gelirsin inşallah. Hamile değilsen bile yumurtluyorsun hamile kalabilirsin. Ben ovulasyon testim silik çizgiyken hamile kaldım senin çizgiler koyu bide. Hayırlısıya anne olursun inşallah

negatif kızlar evet yumurtluadım sanırım ve ovu testleride silikleşti neyse donmuş bebelerimde sıra aralıkta inş...

ben aranıza yeni katıldım umarım hemen cevap alabilrim. eşimle ilişkiye girdik ertesi gün hapı kullandım adetim erken oldu. o adetimin son günü tekrr ilişkiye girdik yine içime boşaldı. o gün kanamam devam etti ama ertesi gün bitmişti adetim. hamile kalmş olablr miyim

Arkadaşım hamile kalıp kalmadığını burdan kimse bilemez ki, sonuçta sadece yorum yapıyoruz test yapmıyoruz. Ama senin adına çok üzüldüm bu kadar riskli işlere girmeye değer mi. Belli ki eşin senin gebelik ile ilgili kaygıarını pek önemsemiyor, sağlık için tehlikeli ertesi gün hapları kullanacağına doğum kontrol hapı kullan da böyle streslere girme

ertesi gün haplarıyla ilgili hiç bir fikrim yok ama allah inş gönlüne göre verir. ama bencede bu şekilde haplar saglığa zararlı olabilir.istemiyorsanız eger bence biraz daha dikkatli davranın...en iyisi bir idrar testi yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…