hamilemiyim yoksa yumurtluyormuyum...YARDIM ACİLLLL....

ben artık hissedemiyorum 10 yılın 8 senesi aramakla geçti bu yıl bebek düşünmeden kilo verdim sadece iyileşmek istedim pkodan kurtulmak istedim en son dr bana iyileşmezsin ömür boyu gider bu senle dedi bende bıraktım dr gitmeyi...şimdide aralıkta tüp düşünüyorum inş gerekte kalmaz ama...

ben artık hissedemiyorum 10 yılın 8 senesi aramakla geçti bu yıl bebek düşünmeden kilo verdim sadece iyileşmek istedim pkodan kurtulmak istedim en son dr bana iyileşmezsin ömür boyu gider bu senle dedi bende bıraktım dr gitmeyi...şimdide aralıkta tüp düşünüyorum inş gerekte kalmaz ama...

inşallah :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar gebelik testi negatifff.sanırım yumurtluyorum....

hayırlısı olsun hakkında canım.inş Allah'ım kucağınızı doldursun.
ben bişi danışmak istiyorum sana. yukarda glukopage kullandığını yazmışsın. bana da kadın dogumcum yazdı ama kullanmaya korktum. sen nasıl kullandın ve yan etkisi oldu mu cnm? bide sen ne için kullandın cnm?

merhaba canım evet 1 senedir diaformin kullanıyorum.metformin içerikli hepsi biliyorsun.bana kadın dogum doktorum pko için verdi.pko olanlarda insilün direnci oluyormuş bende de varmış insilün direnci o yüzden verdi hemde kilo vermende yardımcı olur dedi.ilk 1 ay 850lik sabah akşam başladık.ama 2 hafta çok aşırı mide bulantısı oldu ama gayret edip bırakmazsan aşıyorsun bu yan etkiyi bide mideyi çok fena bozuyor bu yan etkide ara ara devam ediyor.sonra 1000 lik olanlara geçtik..bende baya bir işe yaradı bu arada diyetisyene gittim oda bu ilacı bırakmamamı söyledi..öyle işte ...sende nasıl bir sorun vardı acaba neden verdi sana neden kullanmak istemiyorsun acaba merak ettim...

kızlaaar acaba bu kadar çabuk yumurtluyo olabilirmiyim dediğim gibi ayın 14 akıntıyla 1 gün kan geldi 4 gün oluyor yani kan geleli peki bunu adetten saymalımıyım yoksa adet olmadımda geçen ayın yumurtlamasımı bu yani geçmi yumurtluyorum çıldırmamak elde değil yoksa gebelik testi yanlış göstermiş olabilir mi mesela geç tutunma aman salak etti bu bebişler bizi offffff offff aralık ayına kaldı benim donmuşlara herhalde kısmettttttt..bide bu test yumurtladığımı ifade edicek kalınlıktamı tekrar bi bakarmısınız....

Eklentiler

• $18112012228.jpg
    $18112012228.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 179
  • $18112012229.jpg
    $18112012229.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 173
  • $18112012230.jpg
    $18112012230.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 172
merhaba canım evet 1 senedir diaformin kullanıyorum.metformin içerikli hepsi biliyorsun.bana kadın dogum doktorum pko için verdi.pko olanlarda insilün direnci oluyormuş bende de varmış insilün direnci o yüzden verdi hemde kilo vermende yardımcı olur dedi.ilk 1 ay 850lik sabah akşam başladık.ama 2 hafta çok aşırı mide bulantısı oldu ama gayret edip bırakmazsan aşıyorsun bu yan etkiyi bide mideyi çok fena bozuyor bu yan etkide ara ara devam ediyor.sonra 1000 lik olanlara geçtik..bende baya bir işe yaradı bu arada diyetisyene gittim oda bu ilacı bırakmamamı söyledi..öyle işte ...sende nasıl bir sorun vardı acaba neden verdi sana neden kullanmak istemiyorsun acaba merak ettim...

benim hormonlar normal çıktı fakat fazla kilom var cnm.bu nedenle adet düzensizliği yaşıyorum zayıflamam için verdi fakat her ay kan testi yapalım karaciğerleri kontrol edelim dedi. bende korktum. ama zayıflamak için kullanmalı mıyım die düşünüyorum işte.cevabın için teşekkür ederim.

valla sana açık açık konuşim arkadaşım ben bu ilacı kullanmadan önce de başka bir diyetisyene gitmiştim.orda bu ilacı öneren olmamıştı.82 kilodan 73 kiloya indim 2 ayda neredeyse.sonra diyetisyene gitmeyi bıraktım nasıl olsa kilo veriyorum dedim ancak bıraktığım günden itibaren gram vermedim.ama almadımda 1 sene 73 de korudum kilomu.taaa geçtiğimiz aralık ayına kadar ...dedim ki madem bu kiloyu veriyorum vermemde gerekmiş kadın doğumcum dedi tekrar diyetisyene başladım bende düzensiz adet görüyorum bu arada ...73 kilodan 58 kiloya düştüm mayıs aayına kadar hala öyleyim bu arada bu ilacın çok faydası var iştah kapamada ancak 2 yada 3 ay kadar bu sürede veriyorsun zatende kiloyu ondan sonra da zaten az yemeğe alışıyor miden istesende yiyemiyorsun.diyelim ki fazlasını yedin hemen alttan yada üsten muhakkak çıkarıyorsun buda kilo vermede oldukça etkili....yalnız benim dr karaciğerlerle çok ilgilenmedi bide benim bi arkadaşımda ddiyetisyene başladı oda kilo vermeye yardımcı oldugu için bu ilacı istedi diyetisyen çok karşı çıktı onda insülin direnci yokmuş zaten dr başlamadan önce kafasından kullanmıştı bu ilacı saydığım hiç bir yan etkisi onda olmamıştı iştahı bile kapanmamıştı.bide diyetisyenim bu ilacı insülin direnci yoksa kullanılmamalı yan etkisi yararından çok olur hatta ölüme bile yol açabilir demişti...

heee şimdi bide bu çıktı kasıklarım agrıyordu zaten bide bacak çekmem başladı adet öncesi gibi aksi gibi ovu testlerimde bittiii.. noluyor vücudum dilin olsada konuşsan benimle...

arkadaşlar merhaba uzun süreden sonra tekrar aranıza döndüm.hemen konuya giriyorum...agustos ve eylül aylarında dogum kontrol hapı kullandım ekimin 5ide hapım bitti ekim 8 de adet oldum ve hapı bıraktım.ekim ayı boyuncada düzenli olmasa ara ara ovulasyon testi yaptım ama hep 2.çizgi silik yada hiç yoktu...bu arada kasım oldu. kasımın 8inde adet bekledim gelmedi kasımın 14.ne kadar hiç belirtide olmadı ama kasımın 14 ünde bütün gün hayalet gibiydim sürekli kafamı koycak yer arrıyordum karın ve bel agrımda vardı tamam dedim bugün gelicek geldi de ancak afedersiniz tuvaletteyken peçeteye nasıl yogun yumurta akı kıvamında akıntıyla karışık kılcal damar kadar ince açık renkli kan.sonra yok . ertesi günde bir kez aynı şekilde sonra birdaha hiç gelmedi...ama halsizliği kasıklarda gerginlik agrı kasılma sürekli adet olucakmışım gibi devam ediyor.neyse dedim sökülemiyor ondan herhalde . dün akşam nasıl krem kıvamında yogun bir akıntım vardı noluyorum dedim hemen evde son kalan ovulasyon testimi yaptım ve ikinci çizği test çizgisine çok yakın koyulukta..öncekiler çok ince ydi.aksi gibi başka testimde yok akıntı bugünde devam ediyor.çok şaşkınım şimdi ben ayın 14 ünde adetmi oldum 4 günde yumurtluyormuyum hamilemiyim şaşkınım kaç aydır bu testlerde yumurtlama yı yakalayamamışken bu ne şimdi hangisine sevineyim bu arada bende pko var ve adetlerim ara ara böyle azda olsa gelir ama tuhaf olanı bu kadar kısa sürmez.yarın annem gebelik tasti getircek ama nasıl dayanıcam bilmiyorum.bu arada resimleri eklicem 2 3 gün önce yaptıklarımı ve son çift çizgimi.konuşmaya ihtiyacım var arkadaşlar yardım lütfennn....

Eki Görüntüle 556264 Eki Görüntüle 556267 Eki Görüntüle 556268 Eki Görüntüle 556269 Eki Görüntüle 556270 Eki Görüntüle 556271
bende ovulasyon testiyle ögrendim canım hamile oldugumu

Çok tuhaf adet döneminde neden yumurtlama olsun ki ben hamile olabileceğine inanmıştım. Keşke yedek bi test daha aldırtsaydın. Benim ilk gebelik testim negatif çıkmıştı 1 gün sonra tekrar yaptım o pozitifti. Gerçi senin günün geçti ben daha günü gelmeden yapmıştım. Adet oldun kısa sürdü bitti desek ovulasyon testi neden 2 çizgi. Yumurtlama dönemindesin desek neden bikaç gün öncesinde kanaman oldu.

[/CODE]
Çok tuhaf adet döneminde neden yumurtlama olsun ki ben hamile olabileceğine inanmıştım. Keşke yedek bi test daha aldırtsaydın. Benim ilk gebelik testim negatif çıkmıştı 1 gün sonra tekrar yaptım o pozitifti. Gerçi senin günün geçti ben daha günü gelmeden yapmıştım. Adet oldun kısa sürdü bitti desek ovulasyon testi neden 2 çizgi. Yumurtlama dönemindesin desek neden bikaç gün öncesinde kanaman oldu.
i

şte bende ona takıldım anlam veremiyorum yarın kan vericem kafam çok karışık...adet odum diyelim ayın 14ünde 4 gün sonra yumurtlamak normalmi yumurtluyor olsam neden 4 gün önce adet oldum neden gebelik testleri negatif...diyorum ki arkadaşım acaba bebiş varda ayın 14 ünde ki akıntıyla gelen kanama tutunma kanaması yani bebiş yeni tutundu o yüzden gebelik testleri negatif ovu testleri pozitife yakın koyulukta aldığım ovu testleri geldi bugün 1 tanesini acele ettim yarım saatlik sıkışıklıkla yaptım silik 2 çizgi çıktı sonra 2.5 saat idrarımı tuttum oda koyu çıktı ama ilk yaptığım kadar değil dur bak ekliyim birazdan..

Bugün yaptığın ovulasyon testi mi? Yarın kan ver sonucunu al varsada yoksada emin olursun. Böyle insan kendi kendini yer bitirir.

$20112012241.jpg $20112012252.jpg $20112012264.jpg evet bu testler bitanesi çooook silik olan yarım saatlik sıkışıklıkla ve çay kahve ve su tükettmiştim acele ettim sonraki 2 sattlik sıkışıklıkla normalde 4 ssatt diyorlar bu şekilde en koyu olanı zaten geçen günkü 2 li olan resmi üsteki olan bunlar pozitifmi yumurtlama içinde gebelik içinde buda bi soru işareti bende.??????

Eki Görüntüle 557737 Eki Görüntüle 557738 Eki Görüntüle 557739

evet bu testler bitanesi çooook silik olan yarım saatlik sıkışıklıkla ve çay kahve ve su tükettmiştim acele ettim sonraki 2 sattlik sıkışıklıkla normalde 4 ssatt diyorlar bu şekilde en koyu olanı zaten geçen günkü 2 li olan resmi üsteki olan bunlar pozitifmi yumurtlama içinde gebelik içinde buda bi soru işareti bende.??????

iyi ki yanımdasınız arkadaşlar çevrem anlamıyor ovu testlerine bakıp hamilesin sen diyor yanımdaki arkadaşlarım bilmiyorlar ayırt edemiyorlar çok mutsuz oluyorum

iyi ki yanımdasınız arkadaşlar çevrem anlamıyor ovu testlerine bakıp hamilesin sen diyor yanımdaki arkadaşlarım bilmiyorlar ayırt edemiyorlar çok mutsuz oluyorum

İçime doğan hamile olduğun... Yoksa ben öyle olmasını istediğim için mi böyle hissediyorum bilmiyorum ama buarada hamilelik haberini aldığım herkes benim için de umut.yarın ialırız inşallah güzel haberini

İçime doğan hamile olduğun... Yoksa ben öyle olmasını istediğim için mi böyle hissediyorum bilmiyorum ama buarada hamilelik haberini aldığım herkes benim için de umut.yarın ialırız inşallah güzel haberini

arkadaşım o kadar uzun süredir ugraşıyorum ki çok güzel adet gördüğüm tarihlerde bile ovu testlerinde bu kadar net çizgiler görmedim yumurtlamamı hiç yakalayamadım bundan önceki sayfalarda var eski testlerim bide bunlar kadar çöpe attıklarım var hep çift çizgi ovularda ama açıkkkk hayalimsi ama bu 2 si çok net anlamıyorum okeyyn bişey varsada gebelik testleri neden negatif :KK43:((

arkadaşım o kadar uzun süredir ugraşıyorum ki çok güzel adet gördüğüm tarihlerde bile ovu testlerinde bu kadar net çizgiler görmedim yumurtlamamı hiç yakalayamadım bundan önceki sayfalarda var eski testlerim bide bunlar kadar çöpe attıklarım var hep çift çizgi ovularda ama açıkkkk hayalimsi ama bu 2 si çok net anlamıyorum okeyyn bişey varsada gebelik testleri neden negatif :KK43:((

şuan hamile değilsen bile çok ciddi şekilde yumurtladığının kanıtı bu. yarin hemen test yaptırırsın hamile değilsen bu dönemi iyi şekilde değerlendirirsin eşinle. ve özellikle sana tavsiyem çalışıyorsan hemen 3-4 günlük rapor alman yat dinlen keyfine bak, yavrucakta rahat rahat tutunsun sana. Allah nasip ederse olur, stresini azaltacak şeylerle uğraş bu süreçte.şu 3-4 günün önemli.

X