HAMİLEMİYİM YARDIM

Her hamilelik bir değildir herkesinki de aynı değildir ablamın 3 tane çocuğu var hepsinde farklı yaşadı kardeşimin 2 oda aynı şekil yani bende yeni hamileyim öğrenmeden önce anlık yer kaymaları olurdu 2. Ayda baş dönmesi olur daha erken de olur kişiye göre değişir canım değeri 2 çıktıysa 6 gün önce ilişkisi olduysa yeni yerleşiyor dur ve bunu yakalamış olabilir

Belli ki baya erken hissetmissin hayırlısı olsun istiyorsan başında yakalamışsin hayırlısını versin rabbim herkesin hamileli bir değil onun 2 3 ayda başı dönmüş senin ilk gün olur bünyeden bünyeye değişir bu

0-5 aralığı beta gebelik olmadığını gösteriyor ama zaten bu kadar erken test vermenden dolayı gebelik var ise de şu an doğru sonucu elde edemezsin bitanem, kendini belirtilere adapte edersen inan bana bir çok belirti buluyorsun, eğer istiyorsan ve düşünüyorsan adet zamanını bekle en doğru sonuç o zaman çıkacaktır erken belirtileri fark etmek zor ve insanı gerçekten yıpratıyor

Gerçekten öyle çok teşekkür ediyorum umarım gönlümüzce olur

Evet sanırım bünyeler değişik. Erken olduğunu biliyorum da işte sormak konuşmak paylaşmak istedim sizle de..

Allah bağışlasın sağlıkla kucağınıza alın inşallah

kalmazsın yarısı dışarı cıktıysa hıc kalmazsın hamıle kalmak o kadar kolay olsaydı ohooo

Çok tuhaf değil mi? Cevap verdiğiniz bayan için yarısı çıkmış olmaz diyorsunuz. Kendiniz geri çekilme olunca olabilir diye insanları azarlıyorsunuz. Bu arada hamile değilsiniz. Beta 1.20 de çıkar 2 de çıkar hastane referansları değişebilir aynı hastane bile olsa.
Hamileyseniz alıntılayın tebrik edicem.

Banamı dediniz? Ben kimseyi azarlamam kimse benim tanıdığım biri değil burda. Ne haddime . Mesajı gerçi anlayamadım ki . Bilemiyorum hamilemiyim değilmiyim. Ben buraya hamilemiyim diye sormaya gelmedim zaten mesajımdan anlaşıldığı üzere onu doktora soruyorum. Ben diyorum kiiiii 2 den sonra yükselen varmı hamilemiyim diye konu başlığı açmamın nedeni de buradakilerin 99 u bu konu. Hcg artışı olurmu vs vs vs yazdım zaten okursunuz. Geri çekilme var geri çekilme var. Zaman var mekan var yer var yörünge var. Hamile kalırsam tabiki yazarım neden yazmiyim alırım tebriklerinizi.mutlu olurum.

Yazdığım mesajı okudum. Reglim bittikten sonra 2 gün sonra geri cekilme yazmış. Normal cevap vermişim azarı nerden gördünüz şaşırdım açıkcası. Benim yazdığım ise yumurtlama günü:)

Yok artık ya ilişkiden 6 gün sonra baş dönmesi yapan bebek olursa helal olsun o çocuğa yani. Yeni hamileyim dediğiniz en az 4-5 haftalıktır zaten yavaş yavaş bünyenize göre baş dönmesi yaşayabilirsiniz de ilişkiden 6 gün sonra MÜMKÜN DEĞİL bu belirtiler. Erken belirtilerin de belli bi zamanı var yapmayın allah aşkına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…