hamilemiyim yardım lütfen

kizlar ben araniza yeni katildim size bir sorum olucak. ben 4 aylik evliyim ve hic bisey kullanmadim. bu ay gunum 4 gun falan gecti ama bende hic bir belirti yok hazir test aldim negatif cikti sonuc neyapmam lazim doktora gideyim mi yoksa biraz daha bekliyimmi. cunki cocum olmasini okadar cok isitiyorum ki gittigimde hamile olmadimi ogrenirsem cok uzulurum diye gitmekten korkuyorum. siz kan testinden bahsediyorsunuz bizim burda yani hollandada idrar testi var kan testi nasil oluyor anlatirmisiniz.

Canımm tebrik ederim:nazar:a.s. hemen bence de dr yolunu tut, ultrasonu falan ihmal etme,bi de bizim için de dua et:dance:darısı başımıza

hamiş olanları tebrik ediyorum..olamayanlara dua ediyorum..hamişler sizde dua edin ama çokkkkk dua edinki isteyen arkadaşlarım hamiş olsun en kısa zamanda...

valla bu idrar testlerinde yapıları itibariyle hata sadece tek çizgi çıktığından aslında hamile de olabilirsin şeklindeymiş. yani çift çizgi çıkıpta aslına tek olması gereken bir durum olamazmış :)) yani çiftse kesin hamile oluyorsun ama tekse de bi şansın var demek bu. bir yerde okumuştum.ayrıca benim testimde de tek çıktı ikinci hafif vardı. bu hafif çıkması bile hamile sayılıyormuş ki ben testi bekletip sonradan bi baktım kıpkırmızı iki çizgi vardı. gözün aydın..

merhaba benım mayısın 16 sında adet gormem gerekırdı hala yok dun ıdrar testı yaptım ama negatif cıktı pekı adetım nıcın gecıktı bu kadar

kızlar yardım lütfen
kan testi yaptırdım ve 114 çıktı doktor az dedi
tekrar yaptırdı testi ama benim 24 üncü günümde yapılmıştı bu test yani adet günüm gelmeden daha
çok üzüldüm ya
bu durumda olupta bebişi olan oldumu ya çok mu düşük bu değer

arkadaşım anlamadım şimdi ben kan testini hamile olup olmadığına bakmak için gitmedinmi?haa kan değerlerine baktıysan haamilelikteki kansızlık çözülemeyecek bişey değil diye biliyorum.doktorun yönlendirir zaten seni

canım bikaç gün sonra tekrar baktır eğer katlarsa rakam güzel belkide geç döllenme olmuştur ondan düşük çıkmıştır tatlım moralini bozma allah yardımcın olsun güzelim

canım inşallah hamişsindir sen yinede kan testi yaptır aklın kalmasın darısı bizim başımıza ya ben de 1 ay önce bebeğimi düşürdüm
senağlama

ay negüzel bi süprizzz bak hiç sıkıntı stres yapmadan hamile kalmışsın negüzel allah sonunu hayır etsin inşallah sağlıklı bi şakilde kucağına alıursın

arkadaşlar ben ilk bebegimi düşürdüm aradan 11 ay geçti bu ay korunmadım adettim biteli 20 gün oldu bulantı bel arısı kasıklarımda agrı bas dönmesi var sizce psikolojikmi yoksa ihtimal varmı yardım edin bunuda kaybetmek istemiyorum:1no2:

Hayatım umarım halilelik belirtisidir.İnşallah hamile kalırsın.Allahım isteyen her birimize kısmet etsin.
Canım bu gün benim de adetimin 24 cü günü.1 hafta önceden göğüslerimde ağrılar,hassaslaşma ve büyümeye başladı. Sıcaklığım da 36.9.kasıkta azcık agrılarım var.Çok umutluydum hamileyim diye ama bu gün belim ağrımaya başladı.Artık umudumu kesdim.Her reglimden önce keskin bel ağrılarım oluyor çünki.Ve onlar geri geldiler.Bu ay da bögle gitti.Çok mutsuzum:KK43:

Aslında bir de arkadaşlara sorayım.Kızlar hamilelik belirtilerinde bel ağrısı da varmı?Lütfen cevaplayın

arkadaşlar hepinize merhaba ........... ben aranıza yeni katıldım 1 aydır felan yazılarınız takip ediyorum... sat 7 temmuz 2 ağustosta idrar testinde çift çizgi çıktı açık renkliydi ama çift çizgi vardı 4 ağustosta kan testi yaptırdım değer 64,14 çıktı şimdi yazdıklarımdan anlıyorum ki çok düşük bir değer oluyor bu hemen doktora gittim çok küçük olabileceğini bu yüzden görünemeyeceğini söylediysede baktı ama sadece rahim kalınlaşmış dedi kese felan görünmedi hafta cumaya tekrar çağırıdı beni

bu arada tüm anne adaylarını tebrik ediyorum allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inşallah tüm bebek isteyenlerede en kısa zamanda rabbim bu duyguyu tattırır inşallah... dualarım sizlerle

X