hamilemiyim yardım lütfen

ufaklxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
44
0
kızlar ben yeni katıldım aranıza ama 2 aydır okuyorum yazdıklarınızı.3 yıllık evliyiz ve ilk deneme ayımız adetime 4 gün var ama bende bir haftadır acayip belirtiler var göğüslerim cok kötü şişti ve acıyor hiç böyle bir şey olmamıştı daha önce bu gün test aldım eczaneden hemen yaptım sabahı bekleyemedim ve ikinci çizgi çıktı hemen :bbo:inanamadım bir tane daha yaptım yine ikinci çıktı hemen lütfen bi akıl verin kızlar kan testi mi yaptırayım

Canım hadi gözünaydın tebrikler hamilesinn çift çizgi çıkmış.
Şimdi sıra kan testinde :dance:

teşekkür ederim allah her isteyene nasip etsin bu testler doğrumudur ya hüsrana uğramayayım sonra

kızlar benimde adetime 4 gün var ve 2 gündür kahve rengi lekelenme var acaba yerleşme lekelenmesi midir napsam bazende midem bulanıo kusmuyorum ama bulantı oluyor acaba psiklolojik mi

teşekkür ederim laveactually inşallah doğrudur allah her isteyene nasip etsin
yarın kan tahlili yaptıracağım
eğer ben hamileysem ilk aydan kimse ümüdini yitirmesin kızlar çünkü adet düzensizliğim vardı ve eşim radyo terapi almıştı
inşallah hamileyimdir valla bu bize çok iyi gelecek

inşallah ufaklık bence sen kesn hamilesin idrarda çift çizgi çıkmış daha ne olsun. ben napsam kızlar akıl verin bana nollluuurrr

teşekkür ederim ılgın inşallah sende en kısa zamanda görürsün çif çizgiyi bence seninde bebek yolda doktor böyle lekelerin olabileceğini söylüyor bende olmadım ama herkeste olmazmış iki üç gün geçsin test yaparsın
ayrıca benim idarım çok koyulaştı ve ateşim 37 civarı 4-5 gündür sende ateşini takip et derim

ya kızlar ben çok heyecanlandım şimdi çünkü geçen ay adetin bitiminde bir kere korunmadan yaptık şuan 4.hafta cuma günü olmazsam size mutlu haberi veririm aslında hiç beklemediğimiz birşey süprizz olurr..

buarada benimde idarırımda koyulaşma oldu sigaradan dolayı düşünüodum acaba mı hamile miyim?

sennur bana mı dedin? ona göre heyecan yapcam? bide idrar testi yapsam kendim çıkar mı peki ay ne kadar bilgisizim ilkleri yaşıyorum:)

ufaklıkkk belirtilerini anlatırmısın bizeeee .Benımde adete 3.gün kaldıda bir umut soruyorum işte senağlama

bende belirtilerin hepsi vardı
bir haftadır göğüslerime dokunamıyorum
2- 3 gündür idrar koyulaştı sık sık gidiyorum
miğdem sürekli gurulduyor acıkıyorum ama yemek yerken midem bulanıyor hiç kusmadım ama
karnımdada şişlik var

tebrik ederim canım Şeniz benim adet tarihim de dündü ama olmadım,açıkcası senin belirtilerini okuyunca pek umudum kalmadı :uhm: bende göğüslerde şişme ve acıma yok,bulantı yok,sadece çok hafif kasık ağrılarım var ama adet sancısı kadar yoğun değil...

kızlar slm yenı uye oldum yazılarınızı 1ay dır takıp edıyorum.. cocuk sahıbı olmak cok ıstıyorum 4aylık evlıyım ve evlendıgımızden buyana korunmuyoruz. bugun renglı olmam gerekıyordu ama şu saate kadar olmadım sabah sadece kahvengımsı bırsey geldı okadar ama 2 haftadır mıgde bulantısı yasıyorum iştahım yok.herseyden tiksiniyorum ve göguslerım acayıp şiş dokunamıyorum bile çok üşüme var ellerım ayaklarım buz gibi..hamile olabılırmıyım cevap verın kızlarr..

sende ne belirtiler var balsurat inşallah sende çif çizgi görürsün

Ben 3 gün kala bu sabah yaptım tek çizgi gördüm .benımde belirtilerim vardı galiba hepsi foss çıkıcak
el ayak üşüme
baş dönmesi
sol,sag kasıkta sancı seklınde kramp
gogusler 15 gundur yanları dokununca acıyor
iştah artışı senağlama

balsurat sen yinemi test yaptınnn sana inanmıyorumm ne kadar acelecisin yaww.güzelim azcık sabret nolurrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…