hamılemıyım ve kanamam var yardım

mentos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
888
0
merhaba arkadaşlaradetım 2 gun gectıkten snra kan testı yaptırdım 67.32 çıktı.dama cuma gunu kasıklatım agrıdı ve mercımek tanesı buyukluğunde kahve yoğun bır akıntı geldı doktora gıttım değerlerın çok duşuk beklemen lazım dedı.suan hala pembe akıntı gıbı gelıyor.dunde progestan ıçtım kafam allak bullak bana yardım edın lutfen hıç basına bole seyler gelen var mı:1no2::1no2:

hoş geldin
kahverengi lekelr düşük tehlikesidir çok dikkat et hiç bir iş yapma yat progestan adlı ilacı günde kaç defa yutuyorsun

canım hiç kalkmadan yat eğer çalışmıyorsan
düşük tehlikesi olabilir cnm
değerin düşük gerçekten ama geç döllenmede olabilir
dikkatli ol cnm

bitanem gecen hafta pazar aynı şikayetle gittim progestan verdi günde 3 kere iki adet içip içip uyudum çok şükür kanamam kesildi 10 gün yatmam sölendi perşembe dr a gidicem yapıcağın tek şey ilacını içip çiş harici hiç bişey için yerinden kalkmamak geçmiş olsun

teşekkur ederım arkadaşlar allah hepımıze hayırlısını nasıp ettın sağlıklı sıhhatlı inş.:Saruboceq:yarın tekrardan kan testı yaptırcam bakalım katlamışmı dıye progestanıda gunde 3 defa dedı doktor inş.allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar hayırlısıyla kucağımıza almak nasıp etsın

teşekkur ederım arkadaşlar allah hepımıze hayırlısını nasıp ettın sağlıklı sıhhatlı inş.:Saruboceq:yarın tekrardan kan testı yaptırcam bakalım katlamışmı dıye progestanıda gunde 3 defa dedı doktor inş.allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar hayırlısıyla kucağımıza almak nasıp etsın

korkma içini rahat tut hamlelerin yüzde 30 unda bu tür sorunlar oluo erken dönemde yarı yarıya sansımız var eminim seninde bu sorunun benimki gibi gecivericek

inş.canım inş:Saruboceq:Allah hepimozon gonlune gore versin teşekkur ederım hepinize

öncelikle inşalah bebişine bişe olmaz ama ben sana şunu söyleyeyim benimde 5 haftalıktı hafif bi kanamam oldu pembemsi ertesi gün doktora gittim progestan verdi vee benim degerim yüksekti 1300 lerdeydi yatıcan kalmıycan progestann içicenn dediler hiç kalmadım sadece lavaboya kalkıyodum bi kalktım lavaboyaa pat bi parça düştü sabah ta aynenn sein korkutmak için yazmadım ama anlına ne yazıldıysaa oo oluyo eger bebegin saglıklıysa zaten düşmezz ama bi problem varsa geç olmadan rahim atıyo yani dua ett ve beklle hayırlısı olsunn

canım çok uzuldum.çok geçmış olsun .bende bugun tekrar kan testı yaptırdım katlamışmı dıye bılıyosunuz benım değerım çok düşük 67.32 ama sonuç yarın çıkacakmış ay bu beklemek yokmu.ama dediğin gibi herşeyın hayırlısı allah yardımcımız olsun:Saruboceq::Saruboceq:sada tekrrardan geçmış olsun cnm.

mrb arkadaslar kahverengı lekelenmelerım gene gelıyo napcam ben ya senağlama:çok üzgünüm:yarın kan testı sonucun çıkacak çok merak edıyorum moralım bozuldu resmen ne kadar zor muş beklemek korkuyorum inş.bişey olmaz reglım 2 gun gectıkten sonra 67.32 çıkmıstı şimdi 8 gun geçtı bakalım nolcak:çok üzgünüm:

canım kendini stresee sok maa hayırlısı olsun demiştim benim düştü ama arkadaşımın normal adet olur gibi kanaması oldu vee hiç bişe olmadı saglıklı bir oglu varr şuandaa oyüzden stress yapma ben çok stres yapmıştım sagoll güzel dileklerin için twşwkürlerr inşalalh bidaha yaşamam aynı şeyi kimsede yaşamasın rabbim saglıklı hAYIRLI EVLATLAR NASıP ETSıN hepimize herşeyy alalhtann bekle sabret dua ett

benimde çok geldi ilk haftalarda doktoruma söledim kahver rengiyse hiç bişey olmaz korkma rahat ol dedi önemli olan kırmızı lekeymiş kahve lekenin olması normalmiş bebek yerleştiği için böle bi akıntı gelirmiş ne ilaç içtim ne istirahat ettim şuan 32.haftamdayım rahat ol stres yapma..

merhaba arkadaşlar bugunde test yaptırdım adetım 8.gun geçtı ama malesef değerim 86.81 senağlamasenağlamadoktor gelişememiş ve ölmüş buyuk ihtimalle demış eşime kurtaj yapmamız gerekıyo demışsenağlamasenağlamasenağlama çok kotu bırşey benım ilk hamılelığımdisenağlamasenağlamasenağlama

bugun test yaptırmıştım adetımın 8.gununde değerım 86.81 çıktı malesef senağlamasenağlama doktor sıme gelışememış ve buyuk ihtimalle ölmüş demış senağlamasenağlamasenağlama kurtaj yapmaız gereklı demış bu benım ılk hamıleleığımdısenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bugun test yaptırmıştım adetımın 8.gununde değerım 86.81 çıktı malesef senağlamasenağlama doktor sıme gelışememış ve buyuk ihtimalle ölmüş demış senağlamasenağlamasenağlama kurtaj yapmaız gereklı demış bu benım ılk hamıleleığımdısenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım bence bir doktora daha git ve onunda fikrini al derim....çok geçmiş olsun bende ilk bebeğimi kaybettim.. şimdi gene hamişim gene düşük tehtidi atlatım ama bebeğim hamdolsun şuan... ilk hamişliğimde benimde değerim düzgün yükselmedi ve lekelenmem oluyordu ilk değerim 64 sonra 1 hafta sonra 80 çıktı ama doktorum kürtaj önermedi hemen çünki değerin azda olsa yükselmiş dedi bekleyelim 1 hafta daha dedi... bence başka bir doktorunda fikrini al derim.. eğer kanaman durduysa tabi.. hala kanaman varsa ve adet gibiyse o zaman küretaj olman gerekebilir... biliyorum çok zor bi durum ama inan ikinci bebişinde bunları gülümseyerek hatırlıycaksın... üzme kendini...a.s.

canım bence bir doktora daha git ve onunda fikrini al derim....çok geçmiş olsun bende ilk bebeğimi kaybettim.. şimdi gene hamişim gene düşük tehtidi atlatım ama bebeğim hamdolsun şuan... ilk hamişliğimde benimde değerim düzgün yükselmedi ve lekelenmem oluyordu ilk değerim 64 sonra 1 hafta sonra 80 çıktı ama doktorum kürtaj önermedi hemen çünki değerin azda olsa yükselmiş dedi bekleyelim 1 hafta daha dedi... bence başka bir doktorunda fikrini al derim.. eğer kanaman durduysa tabi.. hala kanaman varsa ve adet gibiyse o zaman küretaj olman gerekebilir... biliyorum çok zor bi durum ama inan ikinci bebişinde bunları gülümseyerek hatırlıycaksın... üzme kendini...a.s.

allah tamamına erdırsın canım saol guzel dıleklerın ıçın..pekı ılk hamılelığınde 1 hafta bekledıkten sonra noldu banada dedıler ama fazla umıtlenme % 99 dediler sende daha sonra kurtajmı oldun doktor cumartesi bakacak eğer durum aynıysa cumartesi kurtaj yapacakmışsenağlamasenağlamasenağlama

canım ne oldu merak ettim seni umarım herşey yolundadır ama bayadır uğramamışsın sanırım haberler kötü... inşallah en kısa zamanda kendini toplayabilirsin canım...

Merhaba arkadaşlar,5 haftalık hamileyim.15 günden beri kanamam var,başta pembemsiydi şimdi bayağı kırmızı kan geliyor,gittikçede artıyor.geçen hafta doktora gittim.progestan verdi.2 gün oldu kullanalı ama sanki kanama daha da arttı.ne yapmalıyım.düşürmekten korkuyorum.birde bu tür kanamaların bebeğe zararı olmuyor mu? bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.Teşekkürler...

allah tamamına erdırsın canım saol guzel dıleklerın ıçın..pekı ılk hamılelığınde 1 hafta bekledıkten sonra noldu banada dedıler ama fazla umıtlenme % 99 dediler sende daha sonra kurtajmı oldun doktor cumartesi bakacak eğer durum aynıysa cumartesi kurtaj yapacakmışsenağlamasenağlamasenağlama

arkadaşım nasıl oldun merak ettim seni

arkadaslar benim bebegimin de kalp atislari yok :KK43: neden bilmiyorum ama 6 haftalik felan benim bebeim boyu 5.5mm ve kalp atisi yokmus 6.0 mm oldugunda eger hala yoksa kalp atisi dusuk demek mis offff neden atmiyo ki kalbi bebisimin kanamam da var :KK43::KK43::KK43: cok uzuluyorum cokkk :'(

X