Hamilemiyim sizce acil yardımcı olurmusunuz?

yaniben0

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2023
73
13
25
Merhaba kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim gebelik testi yaptım sanki bir çizgi silik gibi mi bana mı öyle geliyor yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• IMG_6598.jpeg
    IMG_6598.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 177
Adetime daha 8 gün var adetimi beklesem mi sizce
Adetinize 8 gün varsa bence bekleyin sağlık ocağı ücretsiz yapıyor evet ama yüksek çıkmaya biliyor geç döllenme vs olabiliyor bu seferde kafa karışıklığı yaşıyorsunuz acaba olmadı mı test mi hatalı vs düzenli yükseliyor mu merakı oluyor bence adetin biraz geçmesini bekleyin varsa zaten hem adetiniz gecikecek hemde HCG hormonu yüksek çıkacaktır.En azından yüksek çıkınca da Dr görünüp düzenli takibe başlıyorsunuz

Kan testi net tabiki bu teste göre hamilesiniz.Kan tahlili yaptirsanizda beklemeniz gerekecek çünkü hamilelik beklemeli bir süreç:)ama en azından test doğrumu yanlismi gibi acabalar kafanızdan gider.

Adetinize 8 gün varsa bence bekleyin sağlık ocağı ücretsiz yapıyor evet ama yüksek çıkmaya biliyor geç döllenme vs olabiliyor bu seferde kafa karışıklığı yaşıyorsunuz acaba olmadı mı test mi hatalı vs düzenli yükseliyor mu merakı oluyor bence adetin biraz geçmesini bekleyin varsa zaten hem adetiniz gecikecek hemde HCG hormonu yüksek çıkacaktır.En azından yüksek çıkınca da Dr görünüp düzenli takibe başlıyorsunuz
O zaman adet günümü beklemek en iyisi eşime de söyleyemiyorum süprizi olsun istiyorum ama içim içime de sığmıyor

Hangi markaydı acaba yaptığınız bazen erken gebelik testleri yanıltıcı olabiliyor bende geçen ay yaşadım aynısını

Benimde adetime 3 gun var ama bir göğüsüm şiş bir göğüsüm inik duruyo yumurtalik catlamis dedi doktor sol yumurtalik bir yere mi carptin dedi ama bende hayir dedim ama kasiklarimda bir agri vardi sonra idrar yolu enfeksiyonu dedi ama anlamadim idrar yolu enfeksiyonuyla ilgili hicbir sikayetim yok. Beyaz akıntım var sizce bende hamile miyim ben test yaptim ama negatif cikti bir hafta once

X