hamilemiyim lütfen yardım

YAMUR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
59
0
arkadaşlar gebeliğin ilk gününde yerleşme kanaması olurmu biz korunuyorduk ama talihsizlik prezervatif patladı ve tamda yumurtlama günümdü ertesi günün akşamaından beri bel kasık ağrısı eve ara ara pembe kahveringi lekelenmelirm oluyor siszce gebelikmi yoksa başka birşeymi biraz bekleyip doktora gidcem

gebelik olabılır daha once boyle seyler yasamadıysan hamılesındır 10 gun sonra test yap ıstersen

en iyisi test yapmak için rahatlar yarın sabah hemen bi test al 10 gün beklenirmi ya cocuk istemiyomuydunuz şu sıralar

panik yapmayın hemen
gebelik belirtileri böle çabuk ortaya çıkmaz muhtemelen stresten böle hissediyosunuz
beklemek en iyisi yada gidip kan testi yaptırın
brz zor gibi ama allahın şi bu hyrlısı diyorum sadece

canım stresten olabilir bence çünkü yerleşme kanaması olur hamilelerde leke leke ama lekelenmeler hemen ertesi gün başlamaz 7--10 gün sonra leke olur bazen adet günüde olabiliyor ama bebeğin rahime yerleşme süresi 7 --10 gündür o yüzden lekelerin bebişten değil diye düşünüyorum istersen bi jinekoloğa git stres kaynaklı olabileceğini düşünüyorum hakkınızda hayırlısı olsun

selam arkadaslar 1 haftadır cok tuvalete gidiyorum göğüsler de yanma ağrı hassaslık iştahsızlık var ara ara da mide bulantısı adetime tam 1 hafta var dün test yaptım negatif cıktı yarın da kan testi yaptırmayı düşünüyorum sizce bu belirtiler hamilelik mi yoksa hormonal değişimlerden mi kaynaklıdır acaba ? bilginiz warmı kızlar.?

dediğin belirtiler hamilelik belirtisi ama adetinde geçikme var mı bu önemli adetinden 14 sonra yapılan test kesin sonuç veriyor. gerçi benim 2 gün geçikmişti tese yaptım hamile çıktım.
bence acele etme sonra boş yere umutlanmış oluyorsun. ben aylarca böyle boş umutlarla yaşadım. sonrası hayalkırıklılığı kesin sonuç kan testinde belli oluyor. beta hcg 9 un üzerindeyse hamilesin demektir.

kızlar 10. günüm bugün 7. günümde kan testi yaptırdım negatif çıktı,idrar testlerimde ama ben düzenli adet gören biriyim ama hala bi adet gelmesi yok.acaba daha sonra mesela 14. günde falan hamile oldugunu ögrenen arkadaşlarımız varmı.

bilgiler için teşekkür ederim bugün doktora gideceğim Allah hakkımız da en hayırlısı ne ise onu nasip etsin

bilgiler için teşekkür ederim bugün doktora gideceğim Allah hakkımız da en hayırlısı ne ise onu nasip etsin

merhaba arkadaşlar bende 3 gndür baş dönmesi var arada duruyo ama cogunlukla dönüyo vede aynı anda mide bulantısı biraz yemek yiynce geciyuo 10 dk sonra yne başlıo 3 gn de adet gecikmesi var vede bu ay sakıncalı gnlerde ilişkiye girdim yani 27 şubatta ilişkiye girdim 28 şubatta yumurtlama günüm acaba hamilemiyim bilmiyorum yardım edersseniz svinirim vede gögüs uçlarımda şişlikler başladı agrı yok ama sadece hassas biraz ve de şiş....yardım lütfen tşk....

merhaba canım seninki psikolojik olabilir yada başka bi saglık sorunun olabilir bence kadın dogum uzmanına gitmeni öneririm çünkü hamile olan bi insan adet göremez bu doğanın kanunu....ama en kısa sürede allah hayırlı sağlıklı bebişler versin bize....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…