Yerleşme kanamasımı

kursuntel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
22
9
25
Merhabalar, 22 sinde doktora gittim kasık agrılarım için doktor hiç bir sıkıntı olmadığını gebeliğinde olmadığını söyledi 2 gun önce beyaz bi akıntım vardı ara ara dunde kahverengi bir akımtım oldu aksama dogru pembe bir akıntım oldu bu sabahta aynı sekilde kesik kesik cogunluklu peçete goze carpan pembe ve kahverengi akıntı oluyor yerleşme olabilirmi diye düşünüyorum ama doktorun gebelik yok demeside korkutuyor adetime normalde 8 gün var sizce yerleşme kanaması olabilirmi yoksa adetmi olucam doktora gttiğim gunun ertesi günüde yumurtlama günümdü

ayyy tebrik ederim canimmm hayirli olsuun hemen anneler grubuna gel orada ol💕💕💕 insallah ben de katilirim valla dualarindan eksik etme beni cok cok sevindimmm💕💕💕🙏🏻 allah saglikla arttirsin insallah mis gibi kucagina almayi nasip etsiiiin cok dua edicemmm
İnşAllah canım cok dua edicem senin için her duamda olucaksın 😍😍😍

Amin çok teşekkür ederim 2 gün sonra tekrar gidicem kan vermeye içimiz anca rahatlar 😂evet ara ara vuruyor ama cok siddetki dğeil zaten ilk şüphemin sebebi bu adet agrımdaki gibi cok asırrı siddetli bi agrım değilde daha hafif daha aralıklı bi agrı vuruyordu
10 temmuzdan 22sine kadar cok siddetli cektim 23 ünde hafifledi 23ünden itibaren ara ara cok hafif vuruyor
ayniyizzz💝💝 hadi bakalimm dua ediyorum ben de bol bol suan daha hafif agrim

ayniyizzz💝💝 hadi bakalimm dua ediyorum ben de bol bol suan daha hafif agrim
İnşAllah gönlündeki gibi olur 🙏 bol bol su tuketmeye bak bu surecte sadece tek yaptıgım buydu ektra sadece içgüdüme engel olamadım hissettim cunku o yüzden erken yaptım aynısını hissetmedikçe tabikide beklemek en dogrusu 🙏hissiyatına göre hreket et sadece ❤️❤️

İnşAllah gönlündeki gibi olur 🙏 bol bol su tuketmeye bak bu surecte sadece tek yaptıgım buydu ektra sadece içgüdüme engel olamadım hissettim cunku o yüzden erken yaptım aynısını hissetmedikçe tabikide beklemek en dogrusu 🙏hissiyatına göre hreket et sadece ❤️❤️
Ya benim de az önce yerleşme kanaması mı geldi acaba bi umutlandım

oyle yapiyorummm icimi rahatlatmaya calisiyorumm tesekkur ederiim❤️🎉🎉🎉

Şöyle benim gecen ay 7 temmuzda adetim bitti adet bitimiyle beraber tum agrılarım kesildi 9 temmuzda ilişki oldu ve o ilişkiden sonra kasıklarımda ki agrım hiç dinmedi idrar yolu enfeksiyonu oldugumu dusunup gittiğim doktora hiç bir şey yok temiz için rahat etsin idrar testi alalım dedi idrar testimin de temiz oldugunu ama yine de içim rahat etmezse antibiyotıge baslıyabiliceğimi gebeliklerle kullandırttıklarını söyledi basta baslamadım dedim herhalde cok dusunmekten oluyor strese girmekten somra grip oldum olunca dedim zaten doktorun verdiği ilaçtı gebelikte olsa kullanabilirsin dedi o yüzden basladım
Şimdide hafta sonu il dısına cıkıcam o içimi kıpır kıpır yapıyor acaba bişry olurmu gitmesemmi diye
Bir önceki gebeliğimi fark etmedim hiç çok gezdim dolastım iş yaptım esimin kesin sen hamılesin demesiyle öğrendiğim bi gebelik oldu sonr adusuk olunca alakası olmadıgını bilsemde hep acaba fark etseydim yormasagdım kendimi düşmezmiysi diye düşünmeden edemiyorum korkularım nüksediyor bazen böyle kendi kendime uydurdugumu belirttiler cıkarttıgımı düşünüyorum kimseye de söyleyemiyorum paranoyak oldugumu dusunurler diye testte bile çift çizgiyi görmek istediğim için gördüğümü düşünüyorum bazen
Merhabalar, yaşayacak ömrü varsa bir şekilde yaşıyor onu belirtmek isterim. İlk gebeliğim de hiç ihtimal vermediğim için adet ağrılarım var ama olamıyorum diyerek bitki çayları içtim, sıcak su torbaları koydum, sıcak dualara girdim vs. 10. Gün eşim dedi ki sen hamilesin. Ben hala ikna olmadım eczaneden gebelik testi alırken bir de adet söktürücüyü beraber almışlığım var. Öğrendiğimde 5+4 haftalıktı ki öncesinde de yani yeni olmaya başladığı sırada merdivenden kaydım ve düştüm. Tam covid zamanıydı böyle sokağa belli saatler çıkabiliyoduk acil markete gitmem gerekti saat 8 olmadan da evde olmalıyım onun acelesiyle düştüm kotum yırtıldı dizlerim morardı 🤦🏻‍♀️😅 evde test yaptığım gün düştüğüm bile geldi aklıma hesap edin artık. Rabbime binlerce kez çok şükür. Dünya da yiyecek ekmeği, yaşayacak günü varsa inanın bir şekilde dünyaya geliyor.

Merhabalar, yaşayacak ömrü varsa bir şekilde yaşıyor onu belirtmek isterim. İlk gebeliğim de hiç ihtimal vermediğim için adet ağrılarım var ama olamıyorum diyerek bitki çayları içtim, sıcak su torbaları koydum, sıcak dualara girdim vs. 10. Gün eşim dedi ki sen hamilesin. Ben hala ikna olmadım eczaneden gebelik testi alırken bir de adet söktürücüyü beraber almışlığım var. Öğrendiğimde 5+4 haftalıktı ki öncesinde de yani yeni olmaya başladığı sırada merdivenden kaydım ve düştüm. Tam covid zamanıydı böyle sokağa belli saatler çıkabiliyoduk acil markete gitmem gerekti saat 8 olmadan da evde olmalıyım onun acelesiyle düştüm kotum yırtıldı dizlerim morardı 🤦🏻‍♀️😅 evde test yaptığım gün düştüğüm bile geldi aklıma hesap edin artık. Rabbime binlerce kez çok şükür. Dünya da yiyecek ekmeği, yaşayacak günü varsa inanın bir şekilde dünyaya geliyor.
icimi ferahlatti mesajiniz, masallah allah uzun omurler sagliklar versin evlatlariniza size💕💕🎉

X