Gebeliğe Hazırlık hamilemiyim lütfen yardım edin arkadaşlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pericous

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
66
1
39
siteyi cok yakından takip ediyorum ama yeni kayıt oldum. bana lütfen yardım edin. 5 aylık evliyim. bu ay tuhaf seyler oluyor bende yumurtlama günümde beraber olduk eşimle. bundan 6-7 gün sonra kahverengi akıntı şeklinde lekelenmeler oldu. bir gün sürdü. şimdi inanılmaz başım agrıyo. egildigimde basım dönüyo. midemde bulantı var ama kusmuyorum. kasıklarımda sertlik var. sürekli yorugunum. uykumu cok iyi almıs olsam bile uykum geliyor şirkette bilgisayar basında kendimden geçiyorum resmen. reglime 5 gün kaldı. hamile olabilirmiyim.hihoyyyt

Olabilrisin tabi belirtilein bunu gösteriyor canım
daha önceki adetlerinde böylemi geçmişti sen daha iyi bilirsin aslında
bir test yapsana işallah hamilesindir

yok aslında daha önce aylık igne kullanıyodum canım 2 ay kullandım sonra bıraktım yan etki yaptı. gayet düzenliydi adetim. igneden sonra her ay hem 5 inde hemde 23 ünde adet oluyodum bu ay 5 inde olmadım

yok aslında daha önce aylık igne kullanıyodum canım 2 ay kullandım sonra bıraktım yan etki yaptı. gayet düzenliydi adetim. igneden sonra her ay hem 5 inde hemde 23 ünde adet oluyodum bu ay 5 inde olmadım

Bence test yap canım sende rahatlarsın böylece

pericous ne için iğne kullanıyordun ?

haklısın eylül ama hayal kırıklıgı olmasından korkuyorum canım

Böyle düşünme canım yaa bak bizlerde uğraşıyoruz ümidini yitirme sakın bu ay olmazsa bir dahaki ay Allah bilir ne zaman vereceğini kan testi yaptırabilirisin yinede korkuyorsan gününü bekle derim.
adet belirtileri ile hamilelik belirtileri hemen hemen aynıdır çünkü hakkımızda hayırlısı olsun işallah :teselli:

Canım aynen bende oyleydım ama bugun regl oldum,cok ıstıyodum bende ıkı aylık evlıyım.Allah ne zaman ısterse o zaman verır ama sen yınede olursa sakın sıkıntı yapma olmayan arkadaslarımız var cabalıyorlar.Sakın o aylık ıgnelerden kullanma en saglıklısı kondom kullan tabı tavsıye benımkısı sen bılırsın.Allah hakkında hayırlı olanını versın,bızlerede nasıp etsın:CüvCüv:

ah o aylık iğneler yokmu insanı mahvediyor.evlendiğimde iki ay kullamdım ayda 3 kere regl oluyordum yani 3 hafta .kansızlıktan ölmek üzereydim nerdeyse.inşallah ALLAH kalbindekini versin.kan testi için adetini 1 gün geçse yeter.ama eczanede bir test görmüştüm adet gününü beklemeden sonuç alınabiliyormuş.bi sor eczaneye istersen

ahj ah o igneyi kullandıgıma onbinkere pişmanım. mahvoldum resmen. okuyan arkadaslar varsa sakın ama sakın kullanmayın

canım inş.hamilesindir benimde adetime 5-6 gün var 23 aralık bende çok istiyorum ama hayırlısı tabi benimde kasıklarıma birşeyler batıyor ama adet belirtilerimde var kafam çok karışık

ah canım yaaa allah isteyen herkese versin inşallah sende hamişsindir. benimde 23 ü allahım inşallah adet olmayızzzz

ınsallah hamılesınızdır kızlar cok dua edın yaaa ne guzel hamıs olcaksınız:asigim::CüvCüv:

X