hamilemiyim kii,,,,bu ay tuttumu kiii :(((( bi baksanızaa

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
,Kızlar merhaba benim adetime henüz 4,5 gün var ayın 12 si qibi adet olman gerek ama 2,3 gündür göğüs uçlarımda acı var dokununca acıyo ama bi şişlik yada büyüme söz konusu değil,2 gündür gribim ve o yüzden sanırım aşırı ağırlık var üzerimde ve öksürünce veya hapşırınca kasıklarıma şiddetli batma giriyo sizce bunlar bana bi işaret olabilir mi bu durumu yaşayanınız var mı

slm..canım aynı durumdayız sanırım benimde adetime 3 yada 4 gün var.ama göüslerimde çok acı var.uçlarında değil ama genelinde acı var.inşallah hamileyizdir

slm..canım aynı durumdayız sanırım benimde adetime 3 yada 4 gün var.ama göüslerimde çok acı var.uçlarında değil ama genelinde acı var.inşallah hamileyizdir

inşallah inşallah rabbim isteyen herkese nasib etsin .... sende başka bi belirti var mı

inşallah inşallah rabbim isteyen herkese nasib etsin .... sende başka bi belirti var mı

amin inşallah canım ya..yok başka belirti.oyüzden biraz umutsuzum.normalde 11 inde adet olmam lazım.son 2 -3 gündür belimde ağrı var.bu daha önceki adetlerimde hiç olmamıştı.bu adet belirtisi mi yoksa üşüttünmü bilmiyorum.garip bi ağrı

inşallah hamilesindir bendede bu göğüs ucu ağrısı ilk defa oluyo ben normalde adetlerimde hiç bi ağrı sızı hissetmem karın ağrım bile olmaz yani o derece o yüzden anlayamıyorum bu durumu ama inşallah bebeğimiz bizimledir çok istiyorum :)

inşallah canım.bunu ancak adetimiz 1 - 2 gün gecikirse anlayabiliriz heralde.ama inşallah hamileyizdir.düşünmeyim diyorum ama olmuyor.gözüm hep takvimde..

inşallah canım.bunu ancak adetimiz 1 - 2 gün gecikirse anlayabiliriz heralde.ama inşallah hamileyizdir.düşünmeyim diyorum ama olmuyor.gözüm hep takvimde..

çok iyii anlıyorum seni böyle oluncadaa zaman geçmek bilmiyoo

vallaha geçmiyor ya..bi uğraş buluyorum ama olmuyor olmuyor..hep aklımda.inşallah hayal kırıklığı olmaz.heveslenmek istemiyorum.

vallaha geçmiyor ya..bi uğraş buluyorum ama olmuyor olmuyor..hep aklımda.inşallah hayal kırıklığı olmaz.heveslenmek istemiyorum.

iyi geceler kızlar bende sizi çok iyi anlıyorum belirtilere takılmayın diycem size ama biliyorum yapamıycaksınız bende 2 yıl yapamamıştım çünkü Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşallah hamilesinizdir Allahım herkese nasip etsin....

amin inşallah.Allah isteğen herkeze nasip etsin hayırlısıyla.

amin cnm inş. büyük gün 12 ekim bakalım ne olacak ...

benimde adetime 4-5 gün var..
2 gündür çok kötü gribim..
normalde gögsümün şişip agrıması lazımken hiç agrı yok
kasıklarımda batma var okdr öksürünce falan agrıyor benimkide.
belirti falan yok ya bendeee offff adet belirtilerimde yok gribim diyemi anlamıyorummm

kzlarrr mrhaba bende ayın 12.de hasta olacagımmm ama bnde hiçbir belirti yok ne gogus ucu acıması ne baska seyın acıması
goguslerım şiş sadece şimdiye kdr hep umutlandım hep ama
inşalllah sizler hamielsınızdırr kızlar beklıyrum burdan haberlerınızıııı.....

canım ben de hamile olduğumu yeni öğrendim sayılır,5 hafta civarındayım şuan, aynen dediğin gibi bende de adet belirtisi hiç olmaz, ne göğsüm ağrır ne karnım, yaklaşık yumurtlama tarihinden bi süre sonra göğüs ucum çok hassaslaştı, ve göğüs kenarlarında daha belirgin bir şekilde kabarcıklar oluştu, koyu kısmında, hala da çok sızlıyo uçları, sadece uçlarında var ama acı genelde bişey yok,bi de dediğin gibi öksürünce kasıklarıma bişeyler batıodu,bana da bazı belirtiler garip gelmişti ve gerçekten bişeyler varmış :) darısı herkesin başına :)

çok sevindim cnm inşallah sağ salim kucağına alman nasib olur ve dediğin gibi inşallah bizlerde alırız o müjdeli haberi öğrenmeden öncee başka belirgin özellikler varmıydı pekii bnmde yazdığım gibii hiç adet sancısı nedir bilmediğimden anlayamıyorum ama ilk defa göğüs uçlarım bu kadar acıyo eskiden yüz üstü yatmadan uyuyamazdım şimdi gene yatıyorum ama eskisi kadar rahat rahat değil biraz ağrı yapıyoo üzerine yatıncaa hamile olduğunu nasıl öğrendiğini kaçıncı gecikme günü öğrendiğini ve baka belirgin belirtin varsa paylaşabilirmisin :) çok heyecan yaptımm :)

canım madem 4 gün var yarın bir git sağlık ocağına hasteneye falan beta hcgne baktır... en azından öğrenirsin ve ilaca başlarsın..(progestan)

canım madem 4 gün var yarın bir git sağlık ocağına hasteneye falan beta hcgne baktır... en azından öğrenirsin ve ilaca başlarsın..(progestan)

o progestan dediğin ilaç ne oluyo cnm yaa tam olarak bilmiyorum şimdiş doktor gözetimindeyim o yüzden qidemiyorum hcg baktırmaya biz çalışmalara başlayalı 7 ay oluyo bu ay doktor gözetiminde klomene başlamıştım o yüzden yumurta takibi yapıldı yumurtanın oluştuğunu anlamak için progesteron testi yapıldı ve pozitif çıktı doktorum gecikmen olduğunda gel dedi o yüzden test yaptırmıyorum bu ara kullandığım tek ilaç folik asit bu dediğin ilaç ne işe yarıyoo bu arada senin bebeğin var mı ?

bu saatte bana bu konuda bişeyler sölicek kimsee yok muuu ...(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…