hamilemiyim kii,,,,bu ay tuttumu kiii :(((( bi baksanızaa

Umarim hamilesinizdir.
Benim adet oncesi belim cok agrimisti ve sag kasigimda ara ara batmalar oluyordu.normalde hic olmadigi icin suphelenmistim.fakat agzimda metalimsi bir tat olunca emin olmustum.

Son düzenleme:
Umarim hamilesinizdir.
Benim adet oncesi belim cok agrimisti ve sag kasigimda ara ara batmalar oluyordu.normalde hic olmadigi icin suphelenmistim.fakat agzimda metalimsi bir tat olunca emin olmustum.

bnm bugünle irlikte 3 günün var adete bu söylediğin metalimsi tat ne zaman oluyo peki gecikmeden sonra mıı önce mi

Umarim hamilesinizdir.

benmde adetm 3 gündr yukarı gidiyo belim de aşırı bi ağrı var bazen yatakda dönemiyorum ağrıdan bir de sol kasıgında ara ara batma tarznda ağrı oluyo bıcak saplanrcasına. ağzmda değişik bi tat hissediyrm ama ne biliyim böyle sulanıyo ağzm sanki bnlarda hamilelktn olablr mi ?

benmde adetm 3 gündr yukarı gidiyo belim de aşırı bi ağrı var bazen yatakda dönemiyorum ağrıdan bir de sol kasıgında ara ara batma tarznda ağrı oluyo bıcak saplanrcasına. ağzmda değişik bi tat hissediyrm ama ne biliyim böyle sulanıyo ağzm sanki bnlarda hamilelktn olablr mi ?

umarım hamileliktendir ama bu ağızda değişik tat dediğiniz nasıl oluyo bende o pek yok sadece bazen su içerken kokuyomuş gibi geliyo

umarım hamileliktendir ama bu ağızda değişik tat dediğiniz nasıl oluyo bende o pek yok sadece bazen su içerken kokuyomuş gibi geliyo

İşnlh öyledr... ağızda değişik tat yani bnde şu şekil oluyo yediğim hiç bişeyden tat alamıyorum herşey tatsız tuzsuz geliyo bana birde ağzım böyle sürekli ıslak işlh psikolojik değildir 4 aydr adetlerm 34 gün aryla geliyodu bu sefer gelmedi 3 gün gecıktı ve umarm hamileliktn gecikiyodur.

RABBİM BU GÜZL DUYGUYU HİÇBİRİMİZDEN EKSİK ETMESN... (AMİN)

Göğüslerdeki o farklı şişkinlikler uçlarındaki aşırı hassaslıklar bebişe işaretti bende

Umarım sizin de bebiştir..

Göğüslerdeki o farklı şişkinlikler uçlarındaki aşırı hassaslıklar bebişe işaretti bende

Bilemiyorum ilk düşüğümde göğüslerde şişkinlik hassasiyet 1. aydn snra başlamştı... ilk belrti olmadığını düşünüyorum.. ilk belrti olrk kramp şeklinde ağrı giriyodu zaman zamn okdr cnm.

bişi sormak istyrum bu belırtıler regl gununuz gelmedenmı oluyr yoksa regl gununuz gecıncemı bu sekılde oluyr....

evet cnm aynen öylee hayallerim bu aylıktaa diplerdee :KK43:(((

mrb cnm neoldu regl oldunmu yoksa...bende bugun yada yarın olacagımkesın cunku bır belırtı yok karnım agrıyr ama onceden hasta olmadan oncekı agrıılarım yanı hastalanacagım bu ayda olmadı :KK43: moralım cok bozulduuuu

X