Anket Hamilemiyim degilmiyim

Hamilemiyim degilmiyim

• Ankete Katılan
    10
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 2657945
4 gun once yapmistim bu test 10 15 saniyesinde biraz daha silikti aklima takildi hamilemiyim degilmiyim diye sizinle paylastim
Bende adetime dokuz gün kala yaptım ikinci çizgi silik çıktı öğlen 3 te yaptım gece acile gidip kan verdm spnuçlara e nabızdan bakarım diye eve geldim sabah yine aynı marka testle yaptım tek çizgi çıktı e nabıza sonucumuda girmemişler gittim acile negatif dediler bugün adetime 5 gün var yine yaptım yine ikinci çizgi silik çıktı ama baya silik kafayı yicem günler geçmiyo

Kızlar merhaba. Adetim 8 gün gecikti 9. Günde kahverengi akıntım geldi 2. Günü siyahlaştı şimdi normal kahverengi 4. Gündeyim akıntının. Bi iki kere peçeteye kırmızı kan geldi o kadar. İdrar testi yaptım bu gün negatif. Sizce durum ne yardımcı olur musunuz..

Acaba sabah yapılan idrarla herhangi bi saatte yapılan idrar sonucu değiştirir mi? Böyle söylüyo çoğu kimse

Acaba sabah yapılan idrarla herhangi bi saatte yapılan idrar sonucu değiştirir mi? Böyle söylüyo çoğu kimse
Varsa gece de yapsan çıkar ama çok yeni gebeliklerde ilk idrar önemli denebilir. Bu arada adet oluyosunuz sanırım

Varsa gece de yapsan çıkar ama çok yeni gebeliklerde ilk idrar önemli denebilir. Bu arada adet oluyosunuz sanırım
Adet şöyle oldu. Kahverengi akıntım oldu siyaha döndü 4-5 gün sonra kırmızı geldi ama kahverengiyle karışık. Hiç böyle olmazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…