Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim.....Bir bakın kızlar.....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim ya insallah hamilesindir. kan testi yaptirabilirsen hemen cikar. ben seni yurt disinda biliyordum yanlis hatirliyorum demek ki. canim insallah mutlu haberlerle gelirsin yarin bize. pkolu arkadaslara da umut olur. kan testi yaptiramiyorsan bile bence yarin bir dene. yani negatif cikarsa diye uzuluyorsun ama korkunun ecele faydasi yok demisler. bir de dusun ki pozitif cikti. hic olmazsa bir kac gun daha kivranmaktan kurtulursun.

canim benim beklemek cok zordur bence arkadaslarin da dedigi gibi kan testi yapti rahatla...insallah guzel haberler yazarsin canim hayirlisi olsun...

Test yapmadan anlayamasin hamile olup olmadigini canim.Bunlar sadece bir kac belirti, belirtiler de psikolojik olarak da meydana geliyor.Madem bir hafta gecikmeli hastalaniyorsun bence 2 hafta bekle.Zor Zor bilirim ama sabir lazim cunku erken yaparsan negatif de cikabilir, uzulursun...en iyisi beklemek iyi ve kesin bir sonuc almak icin.Kan testi yapsan daha kesin olur.

hersey gonlunce olsun kendine iyi bak !! iyi haberlerle bekliyrum....

Hepinize teşekkürle ama hiç birinin psikolojik olmadınına inandım artık ve insan gerçekten hamile olduğunu hissedebiliyor.
Test yaptım ve pozitif.HAMİLEYİMMM........:)

Elif evet bu sensiiinn:)) Bende inanmıştım gerçekten yazdıklarına, maşaallah tekrar tebrik ederim:))

ya inanamiyorummmmmmmmmmmmmm... Eliffffffffff coookk sevindim ya darisi basimiza. cok sevindim canim cok hem de cooooooooooooooooookkk.

Canım hayırlı olsun,gözünaydın allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Hepinize teşekkürle ama hiç birinin psikolojik olmadınına inandım artık ve insan gerçekten hamile olduğunu hissedebiliyor.
Test yaptım ve pozitif.HAMİLEYİMMM........:)

Tatlım çok sevindim.. perş.den bu yana seni arıyorum..çok merak ettim sonucunu şidi gördüm.çok çok sevindim.şimdi kendine çok dikkat etmelisin.. bende regl oldum.

meraba benim adetime 4gün var bugün test aldım bi bakım dedim çıkmadı daha sonra 3saat sonra baktığımda 2.çizgi silik çıkmış bence evde test yap dene derim tabi bende hamilemiyim değilmiyim anlamadım:sm_confused:

canım ben adet olmam gereken gün test yaptım ve hamileyim...Darısı başına artık...

Arkadaşlar biri bana bugün kan testi yaptirdim sonuçlari açiklayabilirmi. Beta-hcg testi sonuç:85.37, durumu:h normal değerler:0-5

Benim de gecikti... 15 gündür de adet belirtileri var... Ama bu gün biraz daha arttı... Fazla ümitlenmek istemiyorum... Olabilirim de...

canım benim inşalah hamişsinidr.ben reglime 1 gün kala yaptım ve çıktı hemde baya net.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…