Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim.....Bir bakın kızlar.....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ewet canım bir hafta gecikse bile benim için düzenli oluyor çünkü rahatsızlığımı ilk öğrendiğimde 2 ayda bir regl olurdum şimdi öyle değil Allah'tan.Adetlerim düzene girdikten sonra hamile kalmıştım..

sağol canım ..
adet beliritileri ile hamilelik belirtileri o kdar yakın ki anlaşılmıyor.. sanırım bir kaç ay daha böyle telaş içiinde beklemekten sıkılıcam.işin ucunu şansa bırakıcam..

Benim tek adet belirtim karın ağrısı olur bide midem bulanır şuan böyle belirtim yok ama sol kasığımda sanki kıraplar giriyo sanki seyirir gibi oluyo ay anlatamıyorum ki çok tuhaf yani..

biz bir yıldır korunmuyoruz..ama çok günlerine detaylarına dikkat etmedim.son üç aydır olaya yoğunlaştık.

insan bedeninde bişeyler oluyor ama ne olduğunu bilememek çok garip.jinekoloğum bayan old. için rahat konuşuruz.sizler anlamazsınız ama biz kendi ovulasyonumuzu biliriz.akıntıdan ,vücut halinden vs.. anlarız derdi.

mesajlar çok geç dönüşüm yapıyor.. biraz tatsız msn. gibi değil. ben yeniyim ya.. alışamadım. şikayetleneyim biraz!!

insan bedeninde bişeyler oluyor ama ne olduğunu bilememek çok garip.jinekoloğum bayan old. için rahat konuşuruz.sizler anlamazsınız ama biz kendi ovulasyonumuzu biliriz.akıntıdan ,vücut halinden vs.. anlarız derdi.

Benim doktorumda bayan bazen anlıyorum aslında ama emin olamıyorum...

program: 10. ile 15.günler bazende 19. günlere kadar uzayabiliyor.. ne zor denk gelmesi değilmi tatlım?

mesajlar çok geç dönüşüm yapıyor.. biraz tatsız msn. gibi değil. ben yeniyim ya.. alışamadım. şikayetleneyim biraz!!

Alışırsın canım bende yeniyken çok zorlanmıştım ama kullandıkça bağımlısı olucaksın.burda gerçekten güzel arkadaşlıklar kurulabiliyor...
Daha sonra tekrar görüşürüz canım özeldende mesaj atabilirsin.
Şimdi çıkmalıyım erken kalkmam gerek sana hayırlı akşamlar....

sıkıntılı bir durumdur beklemek insan hemen öğrenmek ve rahatlamak istiyor.hep tetikte olmak kaygı verici. bir ıslaklık olsa acaba*diye koşturuyorsun!

bir ark.ım hemen test yap ne duruyorsun haydi.. diyordu.. ama bekleyeceğim. gonaphane içtinmi hiç?ben ilk defa kullandım. gecikme yaparmı acaba??

program: 10. ile 15.günler bazende 19. günlere kadar uzayabiliyor.. ne zor denk gelmesi değilmi tatlım?

Evet canım:)Hemde çalışan eşler için çok daha zor oluyor inan Gün hesaplamasını bırak vakit bulduğumuza şükür eder oldukyerimseniben

evet yoğunluk var gün içinde zaten yorgunuz ..benim de kızım artı bir engel.. rahatsızlanabiliiyor . yanımıza geliyor ara sıra...anla artık!!

Buranın birde sohbet odası var canım msn gibi hızlı konuşabiliyorsun orda buluşuruz ben sana söylerim nasıl gireceğini....

evet yoğunluk var gün içinde zaten yorgunuz ..benim de kızım artı bir engel.. rahatsızlanabiliiyor . yanımıza geliyor ara sıra...anla artık!!

Arkadaşlarımda anlatıyor bazen çocuklarına yakalandıklarını Allah yardımcınız olsuna.s

X