Hamilemiyim...........arkadaşlar

eylul_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
46
1
MRB ARKADAŞLAR NEOLUR YARDIMCI OLUN 4 AYDIR BEBEK İSTİYORUZ DAHA ÖNCESİNDE Bİ DÜŞÜK YAŞADIM ADETİME 4 GÜN VAR GÖGÜS UCLARIMDA ACI VE UCLARINDA BELİRGİNLEŞME VAR KASIKLARIMDA SANKI ADET OLCAKMIŞIM GİBİ ARA ARA AGRI OLUYOR AKINTIMDA VAR HAMİLE OLABILIRMIYIM HEYCANLIYIM VE YA GENE YOKSA DİYE KORKUYORUM ŞİMDİDEN T....EEEEE RABBIM İSTEYEN HERKESE İNŞALAHHHHHHHHHHHHHH NASİB ETSINa.s.

canım umarım hamilesindir...genelde hamilelik ve adet belirtileri birbirine cok benziyor.kendini cok şartlandırma umarım 4 günün sonunda adetin gelmez ve hamiş olduğun haberlerini verirsiniz..dualrım seninle

MRB ARKADAŞLAR NEOLUR YARDIMCI OLUN 4 AYDIR BEBEK İSTİYORUZ DAHA ÖNCESİNDE Bİ DÜŞÜK YAŞADIM ADETİME 4 GÜN VAR GÖGÜS UCLARIMDA ACI VE UCLARINDA BELİRGİNLEŞME VAR KASIKLARIMDA SANKI ADET OLCAKMIŞIM GİBİ ARA ARA AGRI OLUYOR AKINTIMDA VAR HAMİLE OLABILIRMIYIM HEYCANLIYIM VE YA GENE YOKSA DİYE KORKUYORUM ŞİMDİDEN T....EEEEE RABBIM İSTEYEN HERKESE İNŞALAHHHHHHHHHHHHHH NASİB ETSINa.s.

inş hamilesindir canım allah gönlüne göre veririsin evet bencede şartlandırma kendini bende istiyorum 6 ay oldu ama yok bişi allah isteyen herkese versin

offffffffffffff offfffffffff şartlandırmıyorum canım ya cok t.eeeee inşallah hepimizde o duyguyu yaşariz t.eeee cevbın ıcın

slm arkadaşlar ben yeni katıldım bu gibi siteleri dolaşirkrn denk geldim ve burdaki herkesin yorumlarını ve yaşadıklarını okudum bende çoçuk isteyen ve her ay hüsrana ugrayan biriyim her ay yaşadıgım oo günlerde hep aglıyorum ve son zamanlarda kasıklarımda agrılar var göyüs uçlarım sızlıyooo bu ay acaba hamilemiyimmmmm

X