Hamilemiyim acaba

diclem3555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2012
425
4
mrb bayanlar geçen ay ekım 12 de adet kanamam gelmıstı fakat 2 3 gun sonra kesıldı bu ay gelmedı adetım hıc bı adet belırtım yok. Aşırı sekılde uyumak ıstıyorum kılo aldım halsızlık mgde bulantı hıssım wr acaba hamılemıyım??

yani tam 30 gün olmuş heralde canım
hamile olman mümkün tabi
bir test yapmya ne dersin

korkuyorum negatıf görmekten .( ılk gebelıgımde de adetım yarımda kesılmıstı ve hamıle oldugumu öğrendıkten 4 gun sonra dusuk yaptıgımı öğrendımm

korkuyorum negatıf görmekten .( ılk gebelıgımde de adetım yarımda kesılmıstı ve hamıle oldugumu öğrendıkten 4 gun sonra dusuk yaptıgımı öğrendımm

canım seni çok iyi anlıyorum ancak
her halukarda öğrenceksin bunu
anlattıkların gebelik belirtisi bence o yüzden bi test yapman senin işini kolaylaştırır

ozaman yarın bı test alayım cuma gunu sabah ılk ıdrarımla yapayım aşırı sekılde uyumak ıstıyorum esım sabah ıse gıderken onu kapıdan geçirmeye bıle kalkamıyorum bugun uyumusum kalmışım bı baktım eşim gitmiş benı uyandırmak ıstemısım ama kalkamamısım bıle :/ ınsallah hamıleyımdırr dua edın nolur bayanlar cok ıstıyoruzz

merak etme ben seni çok iyi anlıyorum bizimde yok bebeğimiz
bi test yap ama hamile değilsende üzülme denemeye devam vazgeçmek yok
haber verirsende sevinirim
umarım dilediğin gerçek olur

Pazartesi allah nasip ederse kan testi vermeye gidicem. Gogus bolgemde damarlar belirginlesmis ve bu 2 gundur kasigimin genelde sag tarafina agri kramp gibi bisey giriyor bu hamilelik belirtisi midir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…