hamilemiyim acaba

senı guun gcemıs daha sanslısın hemen kan tahlılı yaptır bence inş. bebıslerımızı alırız

diyorsunnnn ınsallah canım yaaaaa. Yarın sabah test yapıcam eger negatif cıkarsa beklerım hala regli olmazsam ozaman beta testı yaptırım hayrlısı bakalım. Sen hangı marka test kullanmıstın canım pozitifi gordugun test .Belkı banada şanslı gelır :)

diyorsunnnn ınsallah canım yaaaaa. Yarın sabah test yapıcam eger negatif cıkarsa beklerım hala regli olmazsam ozaman beta testı yaptırım hayrlısı bakalım. Sen hangı marka test kullanmıstın canım pozitifi gordugun test .Belkı banada şanslı gelır :)

betul kan testi yaptr yuzde yuz hamilesin allahın izni ile inşallah

ınsallah canım yaaa ama ümitlenmek ıstemıyorum Allahımın takdırı hayırlısı baklaım

merhaba ben daha yenı uyeyım ben o testlerden yaptırdım daha adetım gecmeden pozıtıf cıktı daha adetıme 5 gun var yarın gıdıb kan testı yaptırcam bılmıyorum sankı acele edıyormusum gıbı ama beklemk cok zor...

pozitif çıktıysa bence hemen yaptır ben olsam dayanamazdım :)) benimde adetime 2 3 gün falan var. Geçen ay adet bitiminden 4 5 gun sonra kasıkta batmalar oldu idrarım koyulaştı bende günümün geçmesini bekliyorum inşallah hamişizdir :) Senn nası belirtilerin vardı

Evet o kadar gecikmeden sonra bugün adet oldum.:KK43:.Hayırlısı Allah'tan...İnşallah diğer arkadaşlarlardan güzel haberler gelir..Allah gönlümüze göre versin inşallahhh

arkadaşlar merhaba ,

hamileliğin ilk işaretleri ve septomları şöyledir ,

regl döneminin geçmesi ,
gögüslerde değişiklikler ağrılık ve doluluk duygusu hassaslık ( gögüsünüz 85 ise 95 oluyor bir anda ve dokunulamayacak kadar sızlıyor )
karnın alt kısmındaz doluluk , şişme veya ağrı
yorgunluk ve uyku hali
mide bulantısı kusma veya her ikisi ( ilk başlarda bulantı değil ekşime daha sık görülüyor )
sık idrara çıkma ( 2 -3 aylıkken sanırım bu söylene bilir )
vijina sıvılarının salgılanmasında artış

eğer bu belirtilerin birkaçı sizde yoksa hemen test yapmayın derim ben , çünkü bildiğiniz gibi regl dediğimiz illa günü günü olucak değil birçok dış etkenden etkilene biliyoruz test yapıp sonuç negatif olduğunda kendinizi üzmeyin yıpratmayın ...

ALLAH hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah ...

Aralığın 2 si son adet tarihimdi..dayanamayıp kan tahlili yaptırdım ve diğer gün yani 17 ockta sonucumu aldım hamile değildim ama hala adet olmamıştım..18 ine doktordan randevu aldım ama gitmeye gerek kalmamıştı hasta oldum:):)

Merhaba kızlar benim de son adet tarihim 14 Ocaktı pazar günü olmam gerekiyordu ama olmadım. 3 gün geçti sabah ilk idrarla ucuz testlerden yaptım negatif çıktı. Ama evlendiğim günden beri hiç böyle gecikme yaşamadım ve üstelik korunuyordum da :KK14: Nasıl böyle bişey olur anlam veremiyorum :KK14: Eşim çıldırmış durumda hiç mi hiç istemiyor :KK14: adet geçtikten 4 gün sonra kan testi kesin sonuç verir mi yoksa biraz daha beklemeli miyim :KK14:

Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim. Biz de esimle artik cocuk istiyoruz. Dogum kontrol hapini gecen sene biraktim. Turkiye'de doktora gittim hersey normal gozukuyo dedi. 6 ay once Tayland'a tasindik. Burda da gittim doktora hersey normal dedi. Folic asid kullaniyorum simdi. Doktor bana yumurtlama testine gore cinsel iliskiye girmemi onerdi. Bu ay 3. ay denedik bakalim ne olcak. Regl gunume daha 10 gun var ama kasiklarimda belirli kramplar oluyor, belim bacaklarim cok agriyor, goguslerimde hafiften dolgunluk hissediyorum ve surekli acim hep yemek dusunuyorum simdi..ne dersiniz bayanlar ben yine kuruntu mu yapiyorum acaba? Bu konuda bi fikri olan var mi? Insallah hepimiz bir an once bebeklerimizi kucagimiza aliriz..

selam yeni üyeyim...benimde en son 12 ocak adet tarihim...dün test yaptım negatif çıktı:KK43: hiç gecikmezdi

X