Hamilemiyim Acaba ...

ARKADAŞLAR SİZLERİ DİNLEDİM VE BU SABAH KAN TESTİMİ YAPTIRDIM.SONUÇLAR PAZARTESİ ALINACAK:çok üzgünüm:HEPİNİZDEN DUA BEKLİYORUM.UMARIM BEBİŞİM VARDIR. ÇOK STRESLİ İMİŞ BEKLEMEK OFFF OFFF...fisfisfis

canım bu şekilde konu açan çok ama yanılabiliyoruz tabi herkesde aynı şey olmuyor benim bacaklarım ağrımadı mesala ama diyorum ya burda bişey sölemek zor en doğrusu kan tahlilidir cesaret etmelisin bence yoksada üzülme elbette ama var isede bunu en kesin bilmek hakkın hadi hakkında hayırlısı

hadi hayırlısı hakkında inşallah olumlu çıkara.s.

arkadaşlar bir kaç gündür bende aynı soruyu soruyorum hamilemiyim acaba diye zaten benim 16 aylık bir çocuğum var,ama biz çocuk istemedik .benim adet düzensizliği diye bir sorunumda yok.ama adet günüm geçti.4,5 gün.

KAN TESTİ NEGATİF ÇIKTIsenağlamaÇOK ÜZGÜNÜM VE BEN HALA REGLİ OLMADIM.HEP İÇİMDE BİR UMUT ACABA GEÇ DÖLLENME OLABİLİRMİ DİYE...BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞABİLİRMİ...DOKTORA GİTCEM BİR KAÇ GÜN İÇİNDE AMA UMUTLANMALIYIM senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ağlama canım bir dahaki sefere adetin geçmişmiydi testi kaç gün sonra yaptırdın

Canim ilk bu konuyu actiginda 10 gun gecikti demissin, bugun adet olmadigin kacinci gun bilmiyorum ama kan testi kesin sonuc verir. Bence bir doktora gorun adetin bu kadar gecikmesi normal degil. Ama bebis icinde uzulme tamam mia.s. Cok isteyipte istedigin gibi olmayan seyler icin hic ama hic uzulme. Muhakkak senin icin o isin olmamasi daha hayirli imis ki olmamis. Hep hakkinda en hayirlisi dile Allah tan. Ne biliyorsun belki obur aya ikimizde hamile kaliriz.a.s.

CANIM BİR KAÇ GÜN DEĞİŞMESİNİ DE SAYARSAK 15. GÜN FİLAN:çok üzgünüm: BU ÇOK ZOR BİR DURUM,İNSAN TAM KENDİNİ ALIŞTIRIYOR.BİRDE BEN BAŞKA BİR ŞEY OLURMU DİYE KORKUYORUM, KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK BİR AN ÖNCE BİR DOKTORA GİTMELİYİM.AMA SÖYLEDİKLERİNDE ÇOK HAKLISIN,BENİM İÇİN HAYIRLI OLAN BUYMUŞ.O GÜZELİM SÖZLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER TEKRAR.. İNŞ. DEDİĞİN GİBİ GÖNLÜMÜZCE OLUR HERŞEYa.s.

canım stres yapma oyüzdende geçikmiş olabilir.15 gün gecikmiş hamile olsaydın kan testin pozitif çıkardı bence.bi doktora git istersen.çünkü benim reglim 3gün eciktiğinde idrar testi bile pozitif çıkmıştı.ne yazıkki 2,5 hamileyken düşük oldu. oyüzden sakın üzülme.belki böylesi daha hayırlıdır. Allah tüm isteyenlere sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah.:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…