hamilemiyim acaba ? (: yerlesiyor sanki

Kizlar bana yardimci olur musunuz ?
Dayanamadim ve uye oldum(; gunlerdir hamilelik belirtileri basligindaki tum konulari okudum bayagi bilgilendim :-)

Simdi esas konuya degineyim
3 ağustos ta kahverengi leke geldi ama cok az sonra ara ara yine oldu. 5 ağustos ta hastalanmam gerekiyordu ama olmadi.bugün ve iki gun once test yaptim negatif cikti.adet olacak gibiyim sanki o belirtiler var. Extradan aşırı gaz sorunu yasiyorum 3 gündür.
Umutlanmak istemiyorum ama hamileymisim gıbı de hissediyorum :)) yaş 28 gec kalmak istemiyorum :)) daha bunun 2. Si 3. Sü var hayirlisiyla :))

Deneyimlerinizi benimle paylasirmisiniz.
hamilemiyimdir ?

Hayirlisiyla hamile ciktin mi canim? Benim de bugün adetten cok erken bir sekilde hafif kahverengi kan geldi..

Kızlar burda olanlar bir bilgisi varsa bana yardım etsin lütfen
dun az bi parca ama bugun çok olarak pembe ve kahverengi sümüksü akıntı geldi. Pembe ve kahverengi yok sayılacak gibi böyle. Ne olduğunu anlamadım. Ben en son bunu düşük yaptığımda yaşadım. Sağ kasığım ne az nede çok bi ağrı var. Test aldım ama suan idrarım olmadığı için henüz yapamadım zaten adetim geçeli 20 gün oldu korkmaya başladım. Bi bilen yaşayan varsa yardım etsin lütfen...

O lekelenmeler yerlesme lekesiymis
Kizlar hamileyim :) 8 haftalik
adet gunumden 3gun once kan testiyle ogrendim
Zor bi surec yasiyoruz dusuk tehlikesi var inşallah 1ayida atlatirsak rahatliycaz
Sizlerinde guzel haberlerinizi bekliyorum

Gözünüz aydın canım dikkat et.. Benimde aynı şey oldu lekelenme ve çok az bir kanama 1.5 haftam var belli olur inşallah yerleşme kanamasıdır

Ger
Aklimdan cikaramiyorumki canim 3 4 aydir istiyoruz ama ben yumurtlama gunumu anlayamiyorum hesapla falan deniyoruz sonuc yok bu ayda adet belirtisi bile yok 6 gundur kahverengilik var gunum gelmeden anlamadim bir turlu
İnşallah tez zamanda hayırlısıyla bebeğiniz olur bende arıyorum yumurtlama günlerinde ama olmuyor. Bence bu yumurtlama günü adet döngüsunden bağımsız . Rahim kendisini gebelige hazırlar ancak yumurta gecte düşebilir erkende, beslenmeye göre değişiyor. bende eşime yumurtlama gunude yumurtlama günü diyordum, eşim her zaman olabilir diyordu, anlam veremiyordum . İki gündür foruma baya baktım eşim haklıymış. Biz çok evham yapıyoruz aslında akışa bırakmak lazım zaten hormonlar yumurtlama olunca daha hareketli oluyor matematigi bırakıp mutluluğumuza bakalım :)

İn
O lekelenmeler yerlesme lekesiymis
Kizlar hamileyim :) 8 haftalik
adet gunumden 3gun once kan testiyle ogrendim
Zor bi surec yasiyoruz dusuk tehlikesi var inşallah 1ayida atlatirsak rahatliycaz
Sizlerinde guzel haberlerinizi bekliyorum
İnşallah sağ salim kucağıniza alırsiniz evladınızi hayırlı olsun . Darısi bizim başımıza dualarınizi unutmayın. :)

X