hamilemiyim acaba ? (: yerlesiyor sanki

Kurban Bayramimiz mübarek olsun arkadaslar...

Zeyyil aşılama basarili olmus sanirim
Allah tamamina erdirsin :)

Kizlar 2 ay sonra yine ayni seyleri yasiyorum kahverengi lekeler. Adetime 10gun var
Yine kimyasal gebelik olmasindan korkuyorum

arkadaşlar ekim ayının 16-18 arası adet olmam gerekti ama geçen eşim kasımın 4 diyince çok şaşırdım günleri bilem saymayı unutmuşum. Daha doğrusu bu ay pek önem vermedim ama bugün ayın 8 gögüslerimde şiddetli ağrı var, birde vücudumun her yeri ağırıyor. Hamile olma olasılığım olduğunu düşünmüyorum. Bu vücut kırgınlığım ve göğüs ağrım şu son 3 günde başladı. Hareket ederken bile her yerim göğüslerim dahi acıyor. Böyle şeyler yaşayan varsa bana bilgi verebilir mi?
Test yapacaktım eşim kasımın 16 sına kadar bekle yine hayal kırıklığına uğramaktan iidir dedi. Ne yapacağımı şaşırdım...

Ha birde küçük kanama filanda hiç olmadı ama gebelerin hepsi tutunma kanaması olmuyormuş diye biliyorum kafam karmakarışık oldu ...

Kurban Bayramimiz mübarek olsun arkadaslar...

Zeyyil aşılama basarili olmus sanirim
Allah tamamina erdirsin :)

Kizlar 2 ay sonra yine ayni seyleri yasiyorum kahverengi lekeler. Adetime 10gun var
Yine kimyasal gebelik olmasindan korkuyorum
Belli oldu mu canım kan ver kan vermeden kimyasal gebelik olup olmadığını bilemezsin ki

arkadaşlar ekim ayının 16-18 arası adet olmam gerekti ama geçen eşim kasımın 4 diyince çok şaşırdım günleri bilem saymayı unutmuşum. Daha doğrusu bu ay pek önem vermedim ama bugün ayın 8 gögüslerimde şiddetli ağrı var, birde vücudumun her yeri ağırıyor. Hamile olma olasılığım olduğunu düşünmüyorum. Bu vücut kırgınlığım ve göğüs ağrım şu son 3 günde başladı. Hareket ederken bile her yerim göğüslerim dahi acıyor. Böyle şeyler yaşayan varsa bana bilgi verebilir mi?
Test yapacaktım eşim kasımın 16 sına kadar bekle yine hayal kırıklığına uğramaktan iidir dedi. Ne yapacağımı şaşırdım...

Ha birde küçük kanama filanda hiç olmadı ama gebelerin hepsi tutunma kanaması olmuyormuş diye biliyorum kafam karmakarışık oldu ...
Canım adetin 4 gün gecmiş test yapabilirsin 16sina kadar beklemek cok geç Allah korusun gebelik varsa ve diş gebelikse erken öğrenilmesi gerekiyor ben adetim 4 gün geçince idrar testi yaptım sonra pozitif çıkınca kan verdim kanda 498 cikti ama benim ara ara hem pembelik oldu hem kahverengilik oldu 1 aydır proluton iğne kullanıyorum

Kızlar merhaba bana yardimci olabilirmisiniz adetime 1 hafta var daha dun aksam kahverengi lekelenme oldu bugun biraz kan geldi kasiklarimda agrilar var yerlesme olmus olabilirmi?

Canim
Boyle devam ederse pazartesi test yaptiracam bazen umutlaniyorum umudum kirilmadin diye bazende yok diyorum
canim benim ilk gebeliğim 9 haftalıktı kalp atışı yoktu oyüzden kürtaj Yaptılar 6 ay korunduk sonra 1 yıl hamile kalamadım hep heveslendim umutlandım en son artık Nasılsa olmuyo diye bıraktım o ay hamile kalmışım :) o Yüzden streste cok etkiliyo rahat ol bırak akısına bir zamanı var elbet

bi yardımm kızlar !
baştan anlatıyorum, öncelikle düzenli bir adetim yok, adet olmadan bir gün önce eşimle beraber olduk. ertesi gün regli oldum. normalde 5-6 gün sürerken 4 günde bitti. dikkatimi çeken tek birşey oldu son günlerimde kahverengi gelirken sabah sadece pembe bi lekelenme oldu ve bitti. 15 gün filan geçti 5 gündür mide yanmadı ve sol kasığımda ağrılar hissediyorum ve birşey geziniyor sanki iki yumurtalığım arasında. eşim, ablam rüyasında bebeğimin olduğunu görmüşler kaptırmak istemiyorum kendimi. sizce bu durumlar ne ??:110:

Aklimdan cikaramiyorumki canim 3 4 aydir istiyoruz ama ben yumurtlama gunumu anlayamiyorum hesapla falan deniyoruz sonuc yok bu ayda adet belirtisi bile yok 6 gundur kahverengilik var gunum gelmeden anlamadim bir turlu

Aklimdan cikaramiyorumki canim 3 4 aydir istiyoruz ama ben yumurtlama gunumu anlayamiyorum hesapla falan deniyoruz sonuc yok bu ayda adet belirtisi bile yok 6 gundur kahverengilik var gunum gelmeden anlamadim bir turlu
Test yap tatlım Evde enazından bosuna beklemezsin böyle beklemek daha insani umitlendiriyo adet olunca da üzülüyo insan :KK43:

bi yardımm kızlar !
baştan anlatıyorum, öncelikle düzenli bir adetim yok, adet olmadan bir gün önce eşimle beraber olduk. ertesi gün regli oldum. normalde 5-6 gün sürerken 4 günde bitti. dikkatimi çeken tek birşey oldu son günlerimde kahverengi gelirken sabah sadece pembe bi lekelenme oldu ve bitti. 15 gün filan geçti 5 gündür mide yanmadı ve sol kasığımda ağrılar hissediyorum ve birşey geziniyor sanki iki yumurtalığım arasında. eşim, ablam rüyasında bebeğimin olduğunu görmüşler kaptırmak istemiyorum kendimi. sizce bu durumlar ne ??:110:
Evde test yap canım ama öyle yumurtalarında bisey gezinmez hamilelik belirtisi olarak :)

Canım adetin 4 gün gecmiş test yapabilirsin 16sina kadar beklemek cok geç Allah korusun gebelik varsa ve diş gebelikse erken öğrenilmesi gerekiyor ben adetim 4 gün geçince idrar testi yaptım sonra pozitif çıkınca kan verdim kanda 498 cikti ama benim ara ara hem pembelik oldu hem kahverengilik oldu 1 aydır proluton iğne kullanıyorum

Anladım canım bi denemekte yarar var bu arada adetim geceli 4 gun degil 19 gun oldu. Bu ayın 16-18 adet olmam lazım yani anlıcan yeni adet tarihim yaklastı ama gecen ayı hasta olmadan bu ay hasta olursam bir sorun var demektir testi yapsam ii olacak. Hani adetimede 8 gun kaldı belki belirtiler bundandır diye dusundum neyse bole kafa karısana kadar test en iisi galiba

Anladım canım bi denemekte yarar var bu arada adetim geceli 4 gun degil 19 gun oldu. Bu ayın 16-18 adet olmam lazım yani anlıcan yeni adet tarihim yaklastı ama gecen ayı hasta olmadan bu ay hasta olursam bir sorun var demektir testi yapsam ii olacak. Hani adetimede 8 gun kaldı belki belirtiler bundandır diye dusundum neyse bole kafa karısana kadar test en iisi galiba
Aynen canım test yap en iyisi sonra kan verirsin

arkadaşlar bendeki durumda sizinkine benzer ama biraz daha belirgin...adetim 3 gün gecikince eczaneden gidip predictor gebelik testi aldım diğer hamilelik testlerinden biraz daha pahalıymış ve beklenen adet gününde bile tespit ediyormuş..neyse yaptım ilk 5 dk içinde hiç bişey çıkmadı dedim bişey yok..kaldırdm çantama attım testi sonra aradan epey bi zaman geçti tekrar baktım çok ince silik bir çizgi...inanamadım sonra 15 dakika sonra ki göstergelere inanmayın diye yorumlar okudum burda ama bi yandan içim içimi yedi tabi..ertesi gün gittim 5 tl.lik hamilelik testlerinden bu sefer ilk 5 dk.içinde ikinci çizgi belirgin bi şekilde çıktı..ama neticede idrar testi hiç bi zaman kesin sonuç vermeyebilir...dayanamadım gittim aynı gün içinde kan testi yaptırdım sonucu 2 saat sonra mail olarak attılar tabi onu açana kadar elim titriyor bi yandan..beta-hcg değeri 280 çıkmış buda hamileliğin kanıtı...ama ben hala keseyi görmeden kalp atışı duymadan içim rahat edemiyorum ve kimseye söylemedim eşim dışında..cumartesi doktoruma görünücem..umarım bir aksilik yoktur..hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...dilerim tüm isteyen anne adaylarının en kısa zamanda bebeği olur :nazar:

Canim hayirli olsun.. hamile misin simdi? Kan lekesi gormus muydun sen de?

X