hamilemiyim acaba ? (: yerlesiyor sanki

fatmaibrahim38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
29
9
Kizlar bana yardimci olur musunuz ?
Dayanamadim ve uye oldum(; gunlerdir hamilelik belirtileri basligindaki tum konulari okudum bayagi bilgilendim :-)

Simdi esas konuya degineyim
3 ağustos ta kahverengi leke geldi ama cok az sonra ara ara yine oldu. 5 ağustos ta hastalanmam gerekiyordu ama olmadi.bugün ve iki gun once test yaptim negatif cikti.adet olacak gibiyim sanki o belirtiler var. Extradan aşırı gaz sorunu yasiyorum 3 gündür.
Umutlanmak istemiyorum ama hamileymisim gıbı de hissediyorum :)) yaş 28 gec kalmak istemiyorum :)) daha bunun 2. Si 3. Sü var hayirlisiyla :))

Deneyimlerinizi benimle paylasirmisiniz.
hamilemiyimdir ?

canımm adetın düzenliysee egerr,gecikmesi hayrı alamett.. yanii bencee sen kan testı yaptırr

bende dee şişkinlikk ,gazz sorunu var.. egılıp kalktıkcaa kasıklarım batıyor.. ne bıleyım yaa.. insan hissedermışyaa..

sanki bişeler var gibi.. psikolojıkmı bılmyıorum kı..

hakkımızda hayırlısı olsun..

Benim hamileligimde adet gunu kan testinde dahi cikmadi. Tam bir hafta sonra hem idrarda hem de kanda cikti. Gec dollenme olmus. Yani su anda negatif cikmasi, bebegin olmadigi anlamina gelmez ;-)
Adet oncesi lekelenmen, yerlesme kanamasi gibi geldi bana.. :-) Sabirla birkac gun daha bekleyip kan testi yaptirip kesin sonucu ogrenirsin.. Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin :-)

canımm adetın düzenliysee egerr,gecikmesi hayrı alamett.. yanii bencee sen kan testı yaptırr

bende dee şişkinlikk ,gazz sorunu var.. egılıp kalktıkcaa kasıklarım batıyor.. ne bıleyım yaa.. insan hissedermışyaa..

sanki bişeler var gibi.. psikolojıkmı bılmyıorum kı..

hakkımızda hayırlısı olsun..

Adetim duzenli 28 de bir.bazen biz hanimlar dusunmekten olsa gerek adeti geciktirebiliyoruz :))
Kan testi yaptirmaya korkuyorum cikmaz diye :KK43: fakat bekleyerekte hamile moduna giriyorumm :KK70:

Sen hamilemisin canim gaz sorunu siskinlik belirtimi acaba

Benim hamileligimde adet gunu kan testinde dahi cikmadi. Tam bir hafta sonra hem idrarda hem de kanda cikti. Gec dollenme olmus. Yani su anda negatif cikmasi, bebegin olmadigi anlamina gelmez ;-)
Adet oncesi lekelenmen, yerlesme kanamasi gibi geldi bana.. :-) Sabirla birkac gun daha bekleyip kan testi yaptirip kesin sonucu ogrenirsin.. Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin :-)

Ayy inşallah :) peki sende yerlesme kanamasi olmusmuydu esub

Isteyen herkese Hayirli bir vakitte hayirli saglikli evlatlar versin Rabbim...
Evlatsizlik zor bir imtihan

arkadaşlar bendeki durumda sizinkine benzer ama biraz daha belirgin...adetim 3 gün gecikince eczaneden gidip predictor gebelik testi aldım diğer hamilelik testlerinden biraz daha pahalıymış ve beklenen adet gününde bile tespit ediyormuş..neyse yaptım ilk 5 dk içinde hiç bişey çıkmadı dedim bişey yok..kaldırdm çantama attım testi sonra aradan epey bi zaman geçti tekrar baktım çok ince silik bir çizgi...inanamadım sonra 15 dakika sonra ki göstergelere inanmayın diye yorumlar okudum burda ama bi yandan içim içimi yedi tabi..ertesi gün gittim 5 tl.lik hamilelik testlerinden bu sefer ilk 5 dk.içinde ikinci çizgi belirgin bi şekilde çıktı..ama neticede idrar testi hiç bi zaman kesin sonuç vermeyebilir...dayanamadım gittim aynı gün içinde kan testi yaptırdım sonucu 2 saat sonra mail olarak attılar tabi onu açana kadar elim titriyor bi yandan..beta-hcg değeri 280 çıkmış buda hamileliğin kanıtı...ama ben hala keseyi görmeden kalp atışı duymadan içim rahat edemiyorum ve kimseye söylemedim eşim dışında..cumartesi doktoruma görünücem..umarım bir aksilik yoktur..hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...dilerim tüm isteyen anne adaylarının en kısa zamanda bebeği olur :nazar:

Son düzenleme:
canım bilmiyorum.. benım ki karışık biraz.. 2 oğlum varr. onlarda yaşadıgımm hamilelik belirtileri ilee bazıları keşisiyor.. ama işte bilmiyorum..

adetim ne zaman bılmyıorum.. gecen ay ramazan da ilişki sonrası kanamam oldu ve durmadı.. spiral vardı içimde..
hastahaneye gıttıgımdee normal kanam degıl..(adet kanaması degıl) dedi ve spiral cıkartıldı.. parça alınacaktı ilaç filan verdii..

bu arada eşim korunuyorrum dedı ama korunmadann ilişki yaptıı.. hemen ertegun hapı ıctım.. onu atlattımm..

ama sonrasında da 2 defa bu şekildee korunmasız yaptı.. ben korunuyor sanıyordum.. megerseee cok cocuk ıstedıgı ıcın yapmış.. yapmadımm dedi.. bendee bilmedim.. o yuzden suann beklemedeyım.. ne olacak bılmyıorum.. adetım ne zaman onudabılmyıorum..

idrar testı yapıyorum cıkmıyor.. kan testınedee gitmek ıstemıyorum.. öle işte karısık..

aşırı gaz ve şişkinlik var.. uyku hali.. gögüslerdee ağrı.. kasık batmaları.. bell ağrısııı varr müthişş hemdee :KK43: hiçbişee yapmakk istemıyorum yanı böle bir eringeçlik var üzerimde.. bunlar belırtımı bılmyıorum ama ...

arkadaşlar bendeki durumda sizinkine benzer ama biraz daha belirgin...adetim 3 gün gecikince eczaneden gidip predictor gebelik testi aldım diğer hamilelik testlerinden biraz daha pahalıymış ve beklenen adet gününde bile tespit ediyormuş..neyse yaptım ilk 5 dk içinde hiç bişey çıkmadı dedim bişey yok..kaldırdm çantama attım testi sonra aradan epey bi zaman geçti tekrar baktım çok ince silik bir çizgi...inanamadım sonra 15 dakika sonra ki göstergelere inanmayın diye yorumlar okudum burda ama bi yandan içim içimi yedi tabi..ertesi gün gittim 5 tl.lik hamilelik testlerinden bu sefer ilk 5 dk.içinde ikinci çizgi belirgin bi şekilde çıktı..ama neticede idrar testi hiç bi zaman kesin sonuç vermeyebilir...dayanamadım gittim aynı gün içinde kan testi yaptırdım sonucu 2 saat sonra mail olarak attılar tabi onu açana kadar elim titriyor bi yandan..beta-hcg değeri 280 çıkmış buda hamileliğin kanıtı...ama ben hala keseyi görmeden kalp atışı duymadan içim rahat edemiyorum ve kimseye söylemedim eşim dışında..cumartesi doktoruma görünücem..umarım bir aksilik yoktur..hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...dilerim tüm isteyen anne adaylarının en kısa zamanda bebeği olur :nazar:

Inşallah hamilesindir Nil :)

Biz 1.5 aydir istiyoruz fakat tatildi ramazandi aile ziyaretleri derken verimli olmadi calismalar ama umutluyum :)
Nil 5 tl lik dedigin testin markasi nedir bende alayim

canım bilmiyorum.. benım ki karışık biraz.. 2 oğlum varr. onlarda yaşadıgımm hamilelik belirtileri ilee bazıları keşisiyor.. ama işte bilmiyorum..

aşırı gaz ve şişkinlik var.. uyku hali.. gögüslerdee ağrı.. kasık batmaları.. bell ağrısııı varr müthişş hemdee :KK43: hiçbişee yapmakk istemıyorum yanı böle bir eringeçlik var üzerimde.. bunlar belırtımı bılmyıorum ama ...

Bel agrisi yok bende :)

Hakkinda hayirlisi canim.biraz özel olcak ama Esinin korunmadigini farketmedin mi

Bel agrisi yok bende :)

Hakkinda hayirlisi canim.biraz özel olcak ama Esinin korunmadigini farketmedin mi

canımm geri cekilme yöntemınıı kullanıyorr beyfendımız.. prezervatıfıı kullandıramıyorum.. gercekten söylerekn utanıyorum ama .. hanı normal şartlarda bır ilişkimiz olmadı.. hazırlıksız yakaladı benı.. bırden bıre.. duş alıyordum daldı içeri.. yanı bişede yapamdm.. o an görmedım takıp etmedim.. ne yaptıgını.. bana merak etme.. ben sen ıstemeden yapmam dedi.. ama benım içimden bişe gelmedi yanı eşiminn meniisi gelmedi.. afedersın o boşalıncada ben göremedım farketmedım.. cok karısıgım cok.. ona hıcc guvenmıyorum .. ınanmıyorum..

Inşallah hamilesindir Nil :)

Biz 1.5 aydir istiyoruz fakat tatildi ramazandi aile ziyaretleri derken verimli olmadi calismalar ama umutluyum :)
Nil 5 tl lik dedigin testin markasi nedir bende alayim

canım teşekkür ederim inş gerçekten öyledir:) yarın tekrar kanda beta baktırıcam değerinin 2 kat artması gerekiyor sonrada kendi doktoruma bi görünücem yani herşey ozaman belli olucak...inş seninde en kısa zamanda olur buarada testin adını hatırlamıyorum ama çoğu eczanede 5 tl ye sayılıyor bazıları hemen sonuç veren testler mesala predictor onuda eczacı söylüyor bundan olsun mu diye...sende dersin uygun fiyata olanlardan alabilir miyim diye
ama bence şüphen varsa kan tahlili yaptır kesin sonuç verir...idrarda her zaman doğru olmayabiliyor

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim bana yardımcı olun lütfen...
Benim yumurtalarım destek almadan çatlama yapmıyor ( tembelmişler azıcık :44: ) bu yüzden 3 yıldır tedavi görüyorum. Geçen sene bir bebeğim olacaktı ama maalesef kalp atışını duyduğumun ertesi günü bebeğimi kaybettim. En son İstanbul da bir devlet hastanesinde ilaç uygulaması yapıldı ama işe yaramadı.

Hiç umudum yok ama 4-5 gündür karnım acayip şiş çatlayacakmış gibi, kabızlık ve aşırı gazlanma var, göğüslerimde çok değil ama baskı uygulayınca bir ağrı oluyor ve arada bir sızlama giriyor, göğüs uçlarım çok hassas, sağ kasığımda sanki bir pinpon topu var oturdukça batma oluyor, arada çok az mide bulantısı oluyor, oturamıyorum sürekli uzanma isteğim var ve 2 gündür gün içinde uyuklamam oluyor.

Diğer gebeliğimde hiç bir belirtim olmadığı için bunlar neyin nesi bilmiyorum hastalığıma 8 gün var 2 kere test yaptım negatif çıktı. Lütfen bilenler bana yardımcı olsun. Cvp larınızı bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler.... :44::44:

"Bilmiyorummm" hakkında hayirlisi varsa bebisin artik bu dunyada nasibi varmis

kan testini erteliyorum cikmaz diye korkuyorum . Bugunde test yapcm bakim ne cikcak esim burda olsaydi hemn giderdik hastaneye. Ona negatifleri soyleyince bidahakine inşallah dedi . varsa bebisim buyuk sürpriz olcak :))

Arkadaslar bana da yardimci olurmusunuz? Adetime 10 gun kala cok hfif bir kanamam oldu sonra baska olmadi. Bende istiyorumki hamile kalayim 1.5 yildan beri bisey yok [emoji20] tabi Allahtan umut kesilmez ama ne bilim bu kadar erken yerlesme kanamasi olabilirmi diyede dusunuyorum. Bu sekilde olanlar varsa lutfen yazarmisiniz?

Kizlar bana yardimci olur musunuz ?
Dayanamadim ve uye oldum(; gunlerdir hamilelik belirtileri basligindaki tum konulari okudum bayagi bilgilendim :-)

Simdi esas konuya degineyim
3 ağustos ta kahverengi leke geldi ama cok az sonra ara ara yine oldu. 5 ağustos ta hastalanmam gerekiyordu ama olmadi.bugün ve iki gun once test yaptim negatif cikti.adet olacak gibiyim sanki o belirtiler var. Extradan aşırı gaz sorunu yasiyorum 3 gündür.
Umutlanmak istemiyorum ama hamileymisim gıbı de hissediyorum :)) yaş 28 gec kalmak istemiyorum :)) daha bunun 2. Si 3. Sü var hayirlisiyla :))

Deneyimlerinizi benimle paylasirmisiniz.
hamilemiyimdir ?

negatıf cıkması cok dogal bı aylık hamıleyım betahcgm 1000ı gectı ama ıdrar testıne baksan hala sılık :) gaz sorunum benımde vqrdı bence senden hayırlı haber alıcaz

Bende de gecen ay ayni belirtiler adet olmadim migdem bulaniyor kas agrisi neyse herhalde hamileyim dedim bir test yapim positiv cikti sonra doktora gitdim ne olur ne olmaz diye negativ cikti :KK43: burda adet gecikince adet olmak icin ne yapilir diye bir konu vardi bekarken hep gecikmeli oldugumdan okumustum seftali suyu icin yazmislardi neyse denim dedim ictim ve hasta oldum :KK43:

Allah hepimizin gönlüne göre saglikli hayirli evlatlar nasip etsin aminnnnnn

X