hamilemim acaba kızlar yardımcı olun lütfen

whitebye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2013
110
2
kızlar mrb.reglim 2 gün geçti sanki gelcekmiş gibi ılık bir ağrı var karnımda,belim inanılmaz ağrıyo (hiç bel ağrısı yasayan biri değilimdir)göğüs hassasiyeti var,asırı uyuyorum,azcık iş yapsam yoruluyorum,iştahım inanılmaz açıldı, karnımda şiskinlik hissediyorum rahatsız olabilcek derecede acaba hamilemiyim buuu belirtileri yasayanınız varmı?

Bence hemen bi test yap bende ayni durumlar oldu butun gun uyuyordum.test yaptim pozitif.pazartesi doktorla randevum heycandan uyuyamiyorum insallah hersey yolundadir.
Insallah seninkide pozitif cikar

deryaprs senin için cok sevindim inş bende hamileymdir.EMİN OLMAK İÇİN BİRKAÇ GÜN DAHA BEKLİCEM TEST YAPICAM SONRA İÇİM İÇİME SIGMIYO BENİMDE

adetin geçtiyse yap bence test çıkar..inşallah hamilesindir

yaşadığın belirtilerin aynısını yaşadım canım hatta adet olcam diye beklerken 10 gün bile geçmişti düşün o derece ağrıyodu kasıklarım.belim inanılmaz ağrıyodu.uyku hali artmıştı birde göğüs uçlarım kararmıştı.bence bi test yap varsa çıkar zaten

emin olmak için birkac gün daha bekliycem kızlar test yapcanm inşşşşşallah hamileyiimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…