hamilemidir??? yardım lütfen

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
991
4
38
arkadaşlar bi arkadaşım için yardım isteyecem daha doğrusu bi soru soracam
hamilelik testi yaptırmış kan testi hamile çıkmış sonuçta
ama dr çok yeni yemiş daha haftasını bile kesin olarak sölememiş akşamdan beride kanaması var ama ağrısı filan yok adet kanaması gibide değilmiş
pembemsiymiş
ve çok azmış oda acaba hamile değilimde testmi yanlış çıktı yoksa normalmi bu gibi durumlar diye merak ediyo şte olduğu içinde hemen dr gidemiyo akşam gidicek ama şimdide telaş yapıyo

sizce yanlış olma ihtimali varmı yada kanama normalmi

Kan testi dogru çıkar çok az ise 1veya 2 damla okadar önemli deil ama akşam mutlaka dr gitsin allah korusun düşük falan olabilir

Kan testinde çıktıysa hamiledir.Çok yeni gebelikler ultrasonda görülmediği için,doktor haftasını söyleyemeyebilir.Kese görülünce bebeğin gelişimi ve son adet tarihi göz önüne alınarak gebelik haftası hesaplanır.Hafif pembemsi akıntı kanamaya dönüşmediği sürece normaldirYanlız dikkat etmesi lazım,düşük tehdidi olabilir.Vakit kaybetmeden gitsin doktora.Düşük tehdidi varsa ilaç kullanması gerekiyor.

canım kimyasal gebelikte olabilir benim öyle olmuştu çünkü...

gebelik var ama çokk baslarda bence hemen dr gitsin dr zaten günaşır kan tahlili ister 2 ye katlaması lazım ama kesinlikle dr olayını ertelemesin

arkadaşların söyledikleri çok doğru.. gebelik var ama kanamanın mutlaka doktor tarafından gözlemlenmesi ve takibi gerekir.. sakın ihmal etmesin..

kızlar benim adetime 3 .4 GÜN var daha. şimdiden gebelik testi alsam eczaneden olur mu acaba
ne zaman yapsam dğru netice alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…