hamilemi kaldım?

eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

belki seni orası göbek deliği diye kandırmışlardır hıı ne dersin aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile

:roflol::roflol::roflol: favori cevabım bu benim sen çok yaşa emi arkadaşım kaydirigubbakcemile3

Gobekte hamilelik cok enteresandelikafadulden kekliyor milleti:roflol:

Bu sahis kesin erkek..!

hih evlisin ve sürtünme...hmmmmmm......göbek ...hamilelik .....kafamçokkarıştı.....ya evli degilsin ...yada erkeksin ....milleti kekliyorsun ..........hadi bakalim.......

şaka mı bu.ne diyosun kardeşim sen ya o işi yapmayı evlenmeden biliyosun her ne kadar evliyim desende YALAN.sonra ya hamile kalırsam.göbek deliğinden olmaz spermlerin kulağından girmesi gerekiyo hamile kalman için:))

şaka mı bu.ne diyosun kardeşim sen ya o işi yapmayı evlenmeden biliyosun her ne kadar evliyim desende YALAN.sonra ya hamile kalırsam.göbek deliğinden olmaz spermlerin kulağından girmesi gerekiyo hamile kalman için:))

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 alkisalkisalkis

Ay bu konu burada nasıl ıssız kalmış!
:tomato:
Derdim var bölümünde olsaydı görmüştüm şimdi etiketler havada uçuyor olacaktı...
Yorumları saymıyorum bile :jeyyar:
Konu sahibi arkadaş merak etme hamile kalmamışsındır. naniknanik

yahu kızlar nerden gündeme geldi bu konu gene:roflol: zaten bulantım var güleyim derken kustum yaa-tatlicadiarzu- konu sahibi arkadaşı orta doğu ve balkanların ennn masumu ilan ediyorumsempatiksalakcinni gerçi ben artık konuyu geçtim. yorumlar daha çok cezbettikaydirigubbakcemile3

ya erkek ya saftorik yada çok cahil ama maşallah pek çoşmuş bizim oralarda bir söz vardır B.K u yiyen kaşığı yanında taşır diye valla her an her şey olabilir göbek deliğinden içeri girer sende ikiz doğurursun birdaha bu haltları yeme bakıyımmmmmmmm aaaaaaaaaaaaa lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:

yavrucuğum

göbek deliği ilişki için değil sadece anne karnında annenle beslenmen içindir, bide erkekler o göbek deliğinde pamukçuk üretir kaydirigubbakcemile3 eminim sende erkeksin ve bir çok pamukçuk üretmişsindir. göbek deliğinden ilişki sizde vaginusmus vakasını gösteriyor ben hemen bir psikologdan acil destek almalısın.

üfff bu ne ya kafayı yemiş millet hayret bişey ya...

yorumlar beni gülmekten öldürdü kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…