hamilemi kaldım?

ponipon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
1
0
merhaba arkadaşlar forumda ilk mesajım
eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik eşim ne içime nede üstüme boşalmadı hiç boşalmadı fakat zevk suyundada ender olarak sperm oldugu söyleniyor ama eşim vajinama bile değdirmedi, sadece göbeimin üstünde gidip geldi, doal olarak göbeimde zevk suyu kalmıştı biraz.
o günden sonra vajinal akıntım olmaya başladı daha önce akıntım sadece adet olucaım zaman oluyordu.
ben en son şubatın 13 ünde adet gördüm 23 günde 1 adet görüyorum
bugün adet olmam gerekirdi olmadım.zamanı gelince bizde çocuk sahibi olmak istiyoruz ama henüz 21 yaşındayım hamilelikten korkuyorum bu şekilde hamile kalmış olabilrmiyi

Son düzenleme:
o şekilde hamile kalınmaz bunu bilmen gerek eğer hamileysen normal ilişkiden kalmışındır bence
ayrıca eşle sürtünme yoluyla ilişki nasıl oluyo :))

birileri giderken biz donuyor muyduk ne:?CADIARZU tatlim merak etme o sekilde hamile kalmazsin, ayrica bir dahaki sefere dikkatli olun erkek arkadasinla :smiley-cool:

canım burda bişeyleri saklamana gerek yok hiç kimse eşiyle sürtünme yoluyla beraber olmaz kesin erkek arkadaşındı saklamana geek yok ve öylede kesinlikle hamile kalamazsınnn bu kadar şeyi yapan nasıl hamile kalcagınıda bilir

banada çok saçma geldi eşinle göbekden ilişki biraz garip geldi hadi hayırlısı.lmaz:lmaz:lmaz:

birincisi sen evli olduğuna eminmisinCADIARZU
ikincisi bi kadın ya da kız bu yolla hamile kalınmayacağını bilir CADIARZU
her neyse ney bu yolla hamile kalınmaz
hele ki zevk suyumudur nedir ismide bi garip yasempatiksalakcinni onunla hiç hamile kalınmaz

ha ha ha eşinle sürtünme allah iyiliğini versin çok güldüm cnmm daha evli olmadığın ve bu konularda tecrübesiz olduğun çok belli

bencede çok saçma ya biz o kadar uğraşıyoruz hamile kalmak için kalamıyoruz ve ayrıca tedavi görüyoruz bu sürtünme yoluyla hamile kalma olayı çokkkk saçma hamile kalmak o kadar kolay değil be güzelim eşinle de çok değişik fantezilerin varmış bekarlar kendilerini tatmin etmek için böyle yaparlar enteresan yani:roflol: bence sen bu konuyu HAYDAR DÜMENE SOR orda senin gibiler çok en güzel cavabı vereceğinden eminim:teytey: böyle saçmalıklarada inan ma yaşın kaç senin yakaydirigubbakcemile3

Forumda ilk mesajınmış sanırım son mesajın da olmuş :))
Sizin gibiler kendini çok mu zeki sanıyor yoksa bizi çok mu aptal görüyorsunuz ordan bakınca.Buna inanabileceğimizi nasıl düşünürsün ya ? :roflol: Hiç mi okumazsınız,araştırmazsınız...Yaşananlardan ders alın biraz ders lmaz:
Hamilelikten korktuğun kadar başka şeylerden de korksan iyi olur,başına ne dertler açacağının farkında değilsin.

ben bu konuyu yazan arkadaşın bayan olduğunu bile düşünmüyorum, bence bir erkek bu ve kendine eğlence arıyor,aklı sıra konuyu detaylandıracağız,o da bunları zevke okuyacak,ama bravo kimse bu tuzağa düşmemiş.ben böyle düşünüyorum yoksa bu yazının başka bir açıklaması olamaz.

böle şey hiç duymadım evli olupta oşekilde saçma...
sen evli olduğuna eminmisin kimse eşinle öle yapmaz.

Son düzenleme:
çabuk boğaz köprüsünü getirin bana, atlıycam akannehir

pes yanii sapıklar tarafından burda bile taciz ediliyoruz,Allah ıslah etsin ne deyim.

Sen evli degilsin yalan söylemekle zaten sana cevap vermememiz gerektigini gösteriyorsun aslinda!!! ama biz vicdanli insanlariz cevabimizi veririz : sürtünmeyi birak normal yolla ugrasanlar o kadar cokki hamile kalamiyorlar, ben dahil...

allah yeni gençliği ıslah etsin. bırakın artık şu evlenmeden ilişkiye girme sevdalarını kendinizi nikahlı eşinize saklayın inanın öyle daha mutlu olacaksınız

allah yeni gençliği ıslah etsin. bırakın artık şu evlenmeden ilişkiye girme sevdalarını kendinizi nikahlı eşinize saklayın inanın öyle daha mutlu olacaksınız

çok haklısın cnm ama fazla merak iyi değildir
bunlarda ya meraktan ya............. kaydirigubbakcemile3

evvli ama sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorlar ne saçma bir yazı olmuş ya evli değilsin sevgilinle bu yolla ilişkiye girdin ve korkuyorsun yada erkeksin. bu kadar basit :))))

eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

belki seni orası göbek deliği diye kandırmışlardır hıı ne dersin aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…