Hamilelliğin başında adet ağrısı gibi ağrı karında şişkinlik

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
474
83
Merhaba adetime iki gün vardı bugün kan değerime baktırdım 22,64 çıktı ama karnımda adet olacakmışım gibi hafif ağrılar oluyo şişkinlik çok var geriliyor sanki içim kramp gibi de oluyo arada normal mi bu durum yaşayan var mı benim gibi

Merhaba adetime iki gün vardı bugün kan değerime baktırdım 22,64 çıktı ama karnımda adet olacakmışım gibi hafif ağrılar oluyo şişkinlik çok var geriliyor sanki içim kramp gibi de oluyo arada normal mi bu durum yaşayan var mı benim gibi
Var ben 😁 hayırlı olsun 2 gün sonra tekrar kan testi yaptırıp artısı takıp edin

Gayet normal ilk belirti Budur zaten hayırlı olsun gebeliğiniz mide bulantısı vs 8-10 hafta civarı başlar tadını çıkarın

Benım mide bulantım 6-8 hafta arasıydı çok kötüydü. Hala arada yokluyor nadiren de olsa 🤷🏻‍♀️

Normal özellikle ilk 3 ay kasık ağrıları çekersiniz.

Merhaba adetime iki gün vardı bugün kan değerime baktırdım 22,64 çıktı ama karnımda adet olacakmışım gibi hafif ağrılar oluyo şişkinlik çok var geriliyor sanki içim kramp gibi de oluyo arada normal mi bu durum yaşayan var mı benim
benimde göğüslerim şişti dokunduğumda agrıyo belli ediyo kendisini. Adetime 2 gün kala agrırdı kasık agrılarım olurdu ama, daha 7 gün var ve 7 günden öncede bu belirtiler vardı.. Sonucunuzu merak ettim ???

X