hamilelikten kalma cikt lekerinden nasil kurtulurum

mavidirhayatim

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
152
78
mrb ben evlendigim ilk yil doğum kontrol hapi kullandim ve bunlar yuzume ciddi anlamda leke yapti ozellikle biyik alin ve yanak bolgesinde. bir yil sonrasinda hamilelikle lekelerim artti ve güneşte yani yazin cogalarak koyulasti. su an ikinci hamileligimdeyim ve lekerim git gide artiyor ve cok fazla mudahele edemiyorum hamile oldugum icin. sizler boyle bi surec gecirdiniz mi ve ne kullandiniz?

mrb ben evlendigim ilk yil doğum kontrol hapi kullandim ve bunlar yuzume ciddi anlamda leke yapti ozellikle biyik alin ve yanak bolgesinde. bir yil sonrasinda hamilelikle lekelerim artti ve güneşte yani yazin cogalarak koyulasti. su an ikinci hamileligimdeyim ve lekerim git gide artiyor ve cok fazla mudahele edemiyorum hamile oldugum icin. sizler boyle bi surec gecirdiniz mi ve ne kullandiniz?
LR dermatense krem alman mali kesinlikle senin icin %birmilyon etkili ama duzenli kullanimda

Thulium Lazer yaptırın imkanınız varsa eğer. %80 sonuç alıyorsun, ben yaptırdım geçti çok şükür. neler denemedimki.. artık iyice tükenmiştim, araştırıp yaptırdım. Sonuç tatminkar.

ben her gece yatmadan madecasol kullandım sabah ta hametn ve kışın uzun sürdü ama iyi geldi. birde jalupro vs mezoterapi yaptırmıştım.. iyi gelmişti.

X