hamilelikte yemek yiyememe ve bebeğin beslenmesi

merhaba kızlar benim de bebiş yeni olmasına rağmen 5 gündür inanılmaz mide bulantısı var su bile içmekte zorlanıyorum rüyalarımda bile mide bulantısı yaşıyorum
ama iki gündür hastaneye gidiyorum hastane eve çok yakın ve bir parkın içinden geçerek gidiyorum.parkta biraz dolaşıyorum ve bulantılarım azaldı.evden ögürerek çıkıyorum keyifle geliyorum., sizlerde deneyin derim,ben her sabah hafif yürümeyi düşünüyorum bana çok iyi geldi. sabah yüzmeninde azalttığını duymuştum.
bebişlerimiz için her şey feda olsun..

bunun etkılı oldugunu doktorumda soylemıstı bıze
asırı bulantılı ve ac gunlerın sonunda esım doktoruma ıstırahat vermesını ıstemıstı
ama doktorum ev ortamının daha da fazlalastıracagını hergun ıse gıtmek ıcın kalkmanın sorumlulugu ıle daha hızlı toparlanacagımı soylemıstı
hatta ıse gıderken yurumem gerektıgını ve cok sıkıldıgımda temız havaya cıkmamı soyledı
soguk havada gecenın 3'unde balkonda cok oturduk kafamçokkarıştı

benim merak ettiğim bende hala arada çıkarıyorum ama bulantım başlasada zaman geçirmeye çalışıyorum sanki nekadar geç çıkarırsam okadar bşiler alsın diye...umarım bi işe yarıyodur...mudur ??

bide hamilelere verilen methpamid bana ilk aylarda feciydim cok iyi gelmişti..ama şimdi daha çok yanma ekşime olduğundan bi etkisi olmuyo...tavsiye ederim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…