Hamilelikte ve sonrasinda aşılar

Bericom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
42
11
34
Arkadaslar merhaba sizce hamilelikte ve sonrasinda aşı yapilmali mi dusunceleriniz ve tecrubeleriniz nedir ???

Bana tetanoz aşısıydi sanırım yapılacak ben başta tereddüt ettim ama sonra mantıklı geldi çünkü bu gün patates ezecegini kullandım ve oksiylendigini gördüm çelik alaşımı farkliymis her çelik paslanmaz değilmiş araştırınca onu öğrendim hastanede de biseyler olabilir günlük hayatımda da o yüzden risk etmek istemedim

himm peki bende arastiriyorum aşıların icerigi cok zararli deniliyor kime inanacagimizi sasirdik tesekkur ederim

Ben mayis ayinda yaptiracagim insallah, kuzenimin kuzeni doktor yaptırmami söyledi.

Aşılar artık eskisi gibi değil farklı maddeler konuluyor ve ticari oldu. Zenginler enerji kaynaklar nufusa göre azaldı için bunu aşı ile kontrol etmek istiyorlar açıkça söyledi. Kısırlaştırmak vs. Bill Gates aşilarlar ne işi olabilir ama çok reklam yapıyor herkes aşı olsun diye. Amerika'da en çok aşı meşburiyeti olan ülke ve en hasta olan ülkelerden biri. Aşı yapanda hasta oluyor yapmaya da önemli olan her verilen karara saygı duymak. Hiç bir Anne çocuğu hasta olmasıni istemez. Iyi araştırmak lazim

Bence bu tarz mesajlarla insanları etkilemeyin, aşılarla ilgili şeyler dedikodudan ibaret. Youtube da Prf.Dr. İlknur kılıçın aşılarla ilgili videolarını izlemenizi öneririm. Geçen NTV de denk gelmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…