Hamilelikte vajınal mantar

bnaz1

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2022
14
5
23
hamilelik sürecinde vajınal mantar olup da atlatabılen var mı lütfen yırtıcam birazdan şeyimi. Doktor 3 kere tedavi uyguladı hepsi tekrarladı napıcam bennn tecrübesi olan var mı size doktorunuz hangi fitili kremi verdi nasıl atlattınız bu süreci 1 aylık hamıleyim

Kaşıma hissi geldiği an intim jelle yıka ya da sirkeli pamukla yüzeysel sil dudak kısmı rahatlatır. Kaşımaya başlamak harakiri yapmak demek 😂
intim jel kesinlikle yasak hatta doğal sabun bile yasak bide mantarlıyken sürmek aman amannn. en güzeli duşta fıskiyeyi tutmak hahaha çok rahatlatıyo kaasıntıyı :KK70:

hamilelik sürecinde vajınal mantar olup da atlatabılen var mı lütfen yırtıcam birazdan şeyimi. Doktor 3 kere tedavi uyguladı hepsi tekrarladı napıcam bennn tecrübesi olan var mı size doktorunuz hangi fitili kremi verdi nasıl atlattınız bu süreci 1 aylık hamıleyim
Canım merhaba öncelikle bebişin hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah, benimde bugün gecikmemin 2.Günü ama belki mantar oldum ondan gecikiyorum diye düşündüm. Adetime 1 hafta kaka belirtileri aşırı yaşarım bu ay hiç bir belirtim yok acaba kaşıntıyı tetikleyen gebelik olabilir mi? Bu arada daha önceden kullandığım enzofen kremi ve fitili kullandım dün itibariyle, düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum🙏🏼

Merhaba bende çok önce uzun süre deli dehşet kaşıntı halindeydim. Kremler, fitiller fayda etmedi. Öğrendim ki kullandığımız ilaçlar tedavi ediyor ama eşlerimiz taşıyıcı oluyor. İlk ilişkide yine mikrop bize geçiyor. Sonra giderek artıyor ve canı istediği zaman birden tekrar başlıyor. Ama artık çok şükür 7 senedir hiç yaşamıyorum. Artık banyoda sirkeli su kullanıyorum. Ben olayı şöyle çözdüm. Kaşıntımın olduğu zaman bir kovaya kaynar su koydum ve sirke döktüm biraz buna yakmayacak kadar oturdum. Resmen içerdeki iltihap suya aktı. (Ayrıntı için özür dilerim) sonra ara ara sirkeli su ile yıkadım. Eşimde banyoda sirkeli su ile yıkandı. Şimdi banyoda sirkeli su duruyor ara ara tekrar ikimizde yıkanıyoruz. Çok şükür hiç tekrarlamadı. İnşallah tekrarlamazda ve senin de geçer.

X