Hamilelikte üzüntü ve ağlamak

çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım :)
Detaylı ultrason mu acaba dediğiniz? Öyleyse iki hafta sonra yapılacak
Evet 18.haftadan sonra yapılıyormuş. Benim doktorum ve hemşiresi kafamı karıştırdı da güvenemedim. Dediklerine göre bunu yapınca cinsiyet belli olurmuş başka türlü olmazmış

Bende de oluyor ara ara bu duygu. Genel olarak çok iyiyken bi anda hüzün çöküyor bazen, bazen keyfim olmuyor modum çok düşük oluyor. Özellikle ilk 13 haftaya kadar falan akşamları genelde bu durumdaydım. Sanırım hormonlarla alakalı, bazen de korku endişe gibi durumlar olabiliyor. 15 haftadayım şuan, iki haftadır iyi gibiyim. Umarım bir daha öyle olmam gerçekten zor bir süreçti benim için bu açıdan.

Merhaba artık siz yürüyen bir hormonsunuz her hamile kadın gibi çoook normal :) doğal yolla olsa da geriden geliyodu beta artışını çokta güzel bulmamışlardı. 12. Haftaya kadar aşırı stresli aşırı gergindim. Tam rahatladık derken lekelenmelerim oldu 2 hafta eve kapandım. Sonra geçti bu sefer taşınma telaşı oldu 5. Aya kadar hiç rahat edememiştim bu süreçte çalıştığım iş yerinde her müşteriyle kavga eder oldum, eşimin gık demesine kavga ettim, barut gibi geziyodum. Stresimi yönetemiyodum. Şimdi dönüp bakınca iyi sabretmişler bana diyorum Yalnız kalınca da hüngür hüngür ağlıyodum. Eşim napıcağını şaşırıyodu. Hepsi çok normal

Canım hormonlardan dolayı bu çok normal. Çoğu hamilede bu durum görünür ama benim sana naçizane tavsiyem kendine bi uğraş edinmen. Hobilerine vakit ayır, bol bol yürüyüş yap, temiz hava al, spor yap, pozitif enerjili insanlarla birarada olmaya çalış. İlk gebeliğimde bunları yapmadım ve çok duygusal kaygılı bi hamilelik yaşadım. Şimdi ikinci gebeliğimde bunlar hayatımda var ve hatta çok yoğunum duygusal olacağım boşluğu bile bulamıyorum

Evet 18.haftadan sonra yapılıyormuş. Benim doktorum ve hemşiresi kafamı karıştırdı da güvenemedim. Dediklerine göre bunu yapınca cinsiyet belli olurmuş başka türlü olmazmış
benim 22. haftaya denk gelecek aşağı yukarı. hayır ne alakası var canım benim 11. haftada belliydi cinsiyet

benim 22. haftaya denk gelecek aşağı yukarı. hayır ne alakası var canım benim 11. haftada belliydi cinsiyet
Bende öyle biliyorum ama bana böyle dedikleri için herhalde ben yanlış biliyorum diye doktoru sorgulamadım, sanırım doktorumu değiştirecem hiç güven vermedi

Bende öyle biliyorum ama bana böyle dedikleri için herhalde ben yanlış biliyorum diye doktoru sorgulamadım, sanırım doktorumu değiştirecem hiç güven vermedi
valla güven duymuyorsanız yolun başında değiştirin. ben 5. ayda fark ettim güvenmediğimi ve mutlu olmadığımı. hemen değiştirdim. şimdi gittiğim doktorum tam benim kafam göre. gereksiz detaylar ile boğulmuyoruz. gereksiz konuşmalar yapmıyoruz. her şey harika

Benim doktorum konuşmuyor asla anca ben soru sorarsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…