hamilelikte sigara

rosee6

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
19
7
7 hafta 2 günlğk hamileyim bebişimi 5 haftalıkken öğrendim evde gebelik testinde çizgiyi gördüğüm gibi sigarayı bıraktım ama bazen öyle bir anlar oluyor ki çok çok zorlanıyorum içmiyorum yine de ama ya nefsime yenik düşersem diye çok korkuyorum o anda ne bastırabilir mesela şu kuruyemişi yersen bastırırsın ya da şunu yeme sigara isteğini getirir dediğiniz bir şey var mııı neden gebelik planlarken bırakmadın demeyin çünkü planlı değildi ve bir kereden bir şey olmazla oldu bebişimm ilk gebeliğim olduğu için mutlu oldumm

Bunun çözümü şunu ye bunu ye değil maalesef evladının sağlığı için içmeyeceksin can taşıyorsun ben öğrendiğim gün bıraktım doğurunca içerim dedim doğurdum aklıma bile gelmiyor evladını düşün…

Bunun çözümü şunu ye bunu ye değil maalesef evladının sağlığı için içmeyeceksin can taşıyorsun ben öğrendiğim gün bıraktım doğurunca içerim dedim doğurdum aklıma bile gelmiyor evladını düşün…
minikomu düşünerek 2 haftadır hiç içmedimmm onun sağlıklı olması herşeyden önce geliyorr yine de altarnatif çözümleri sormak istedim

Sen bırakmışsın zaten. Diren lütfen. Eşin de içiyosa yanında içmesin. Bir süre kokusunu da duymazsan unutursun.

minikomu düşünerek 2 haftadır hiç içmedimmm onun sağlıklı olması herşeyden önce geliyorr yine de altarnatif çözümleri sormak istedim
Alternatif çözümü yok kuzum inan elini karnına koy canın istediğinde sonra minikon için süt iç🥰🥹

Sen bırakmışsın zaten. Diren lütfen. Eşin de içiyosa yanında içmesin. Bir süre kokusunu da duymazsan unutursun.
mecburum zaten başka çarem yokk ki nasıl kıyayım küçücük cana 🥺 eşim yanımda içmiyor sağolsun eve geldiği zaman içmemeye çalışıyor içecekse de balkonda içer

sigarasiz ilk haftayi atlattiysaniz gerisi daha kolay olucaktir,yavas yavas nikotin istegi azalicak sonrasinda da hic istemeyeceksiniz insallah saglikla kucaginiza alirsiniz bebeginizi hayirli olsun🧿

X