Hamilelikte Saç Kestiren Var Mı ?

cilem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
147
0
43
kızlar ben saçlarımı kestirmek istiyorum ama ailem şiddetle karşı çıkıyor.siz kestirdiniz mi saçlarınızı ?

ben kestirmedim ama kestirmeyi düşünüyorum.
bişeycikler olmaz hurafelere inanma...

bende inanmıyorum ama söz geçiremiyorum annemler mersinde kestirip onlara sölemiycem:jeyyar:
eşimi kandırmaya çalışayım akşam o kanar zaten bana Şeniz

ben kesinlikle kestirmem bakım fön tamamda kesme karşıyım kuaförümde aynı şeyi söyledi..
herşeye hurafe gözüyle bakarsak, yaşayanlar uydurmuyoya..
tabi herkezin kendi düşüncesi..

ben kestirdim.bence hurefeden baska bisey degil.banada kestirme falan dediler ama ben kestirdim.

önümde iki damla perçem kestirdim 2 hafta önce eşim yapmadığını bırakmadı bana..
bende düşüncesiz davrandım gerçektende.
bende kestirmeyi düşünmüyorum

bende kestirdim anlamadığım kestirince noluyor banada kayın validem filandedi kestirme diye ama ben önemsemedim

ya bende kestirmiştim valalhi hiç bişiolmuo cnm ya hatta kendini daha ii hissdiosun tabii eğer beğendiysen.... bol şans !

saç kestirince hamişler, bebişin ömrü kısalır derler ii o zaman tırnakta kesmeyelim ağda da yapmayalım:)

saç kestirince hamişler, bebişin ömrü kısalır derler ii o zaman tırnakta kesmeyelim ağda da yapmayalım:)

tövbe tövbe yüce rabbim kılla tüyle ömürmü kısaltırmış saçmalık önceden doktor yomuş hastane yokmuş insanlar bebek ölümlerine düşüklerine bu tarz bahaneler üretiyorlarmış ama şimdi bu çağda yapmayın allah aşkına canı verende allah alanda yiyecek ekmeği nasibi varsa istersen dokuz ay kel dolaş sapasağlam doğurusunnuz merak etmeyin

bizim oralardada hamileyken sac kestirirsen cocugun akli kit olurmus.ben kestirdim massallah kizim gayette cok akilli.hurefe ya aklida,ömrüde bebek anne karnina düsmeden zaten allah yaziyor oonun kaderini.

Ben de kestirdim çok yıpranmıştı kendimi daha mutsuz hissediyordum çünkü kestirdim keyfim yerine geldi . Boya tamam ama kestirmemek hiçbir mantığı yok

ben de bayramdan sonraya kestireceğim, saçlarım dökülmeye başladı ve çok kırıldı, ucundan aldırmak lazım, bakımsız bir hamile olmak istemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…