hamilelikte saç boyatmak

Rengeyigi

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.987
2.590
kızlar saçımın uçlarına ombre yaptırmak istiyorum..
bayram geliyor değişiklik olsun istiyorum ama tabii bebeğime zarar gelmeyecekse..
doktoruma sorucam ama 1-2 hafta kendisiyle görüşemeceğim..
sizin fikrini almak istiyorum.. uçlara yapılan ombrenin bir zararı olabilir mi..
yaptıran oldu mu hiç?

ben boyatmıştım yine boyatıcam hatta.dr um saç diplerine sürdürmemeye çalış bişi olmaz demişti.uçlardan hiç bişi olmaz.bide havalandırmaya dikkat et çok o ağır kokuya maruz kalma sıkıntı olmaz bence

Ombrenin zararı olmaz canım sac dıbınle alakası yok cunku .. Bende gebemiyim acaba dıye beklıyorum boya yapacagım kanıtlanmış bişi yok ama içimiz rahat etmiyor işte ..

ben boyatmıştım yine boyatıcam hatta.dr um saç diplerine sürdürmemeye çalış bişi olmaz demişti.uçlardan hiç bişi olmaz.bide havalandırmaya dikkat et çok o ağır kokuya maruz kalma sıkıntı olmaz bence

ben daha 3. ayımdayım o yüzden biraz tereddüt ettim.. siz kaçıncı ayda boyadınız?

ben daha 3. ayımdayım o yüzden biraz tereddüt ettim.. siz kaçıncı ayda boyadınız?

Ombrenin zararı olmaz canım sac dıbınle alakası yok cunku .. Bende gebemiyim acaba dıye beklıyorum boya yapacagım kanıtlanmış bişi yok ama içimiz rahat etmiyor işte ..

aynen içim rahat etmiyor.. diplerine kadar boyatan bayanları gördüm nur topu gibi çocıukları oldu.. ama korkuyorum işte.. yinede diplere girmeyeceğim için cesaret edip boyayacağım sanırım :)

doğuma az kala boyatmıştım doğum fotoları güzek çıksın diye :)

Boyanin sacin dibine isleyisinden ziyade boyanin kokusu zarar verir bebege.. cok yaptirmadikca sorun olucagini sanmiyorum.. ben hamileligim boyunca iki defa boyattim :)

Boyanin sacin dibine isleyisinden ziyade boyanin kokusu zarar verir bebege.. cok yaptirmadikca sorun olucagini sanmiyorum.. ben hamileligim boyunca iki defa boyattim :)

haklısınız normalde bile kokusuna dayanamıyorum.. sanırım balkonda falan boyatırım :) teşekkürler cevabınız için

Benimde beyazlarla başım dertte napcam hiç bilmiyorum. Lorealin inoa boyası amonyaksız kokusuz diyorlar. Hangi marka boya kullandınız siz?

Benimde beyazlarla başım dertte napcam hiç bilmiyorum. Lorealin inoa boyası amonyaksız kokusuz diyorlar. Hangi marka boya kullandınız siz?

bende de beyazlar var ama ben dipten boyatmıyorum normalde de.. ombre de beyazlar için güzel bir çözüm arada kaynayıp gidiyor beyazlar... loreali denemedim.. ombreyi deneyebilirsiniz..

Bi ara aylik konrolumde doktoru bir kadin aramisti
dugune gidecekmis boya olayini sordu
doktor dedi ki fazla diplere degdirme....

Ben sac boyatmiyorum ama annemin sacini 3 kere boyadimm...
bi sorun olusucagini sanmiyorum...

heleki ombre yani ...icin rahat bir sekilde boyat derim

X