hamilelikte reflü

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
:bbo:reflü yüzünden her yediğimi çıkarıyorum neredeyse..ilk 3 aylık dönem diye ilaç kullanmak istemıyorum..ama her yediğim agzıma gelıyor..ve midem bulanıyor sonra yediklerimi çıkarmak istiyorum..az az ve sık sık yemeye calıssamda yınede kurtulamıyorum...bıldıgınız dogal yöntemler var mı hamılelıkte kullanabılecegımız..:1no2:

walla ben şurup kullandım çok faydasını gördüğümü söyleyemem bende 21 haftalık hamileyim yeni yeni hafifledi benim kusmam yok ama sürekli ağzıma geliyor yediklerim walla bacım sanırım sende bi dönem sabretmek zorunda kalacaksın Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Ya Yemekleri Geri Cikarinca Da Halsiz Oluyorum..başim Dönüyor..serum Filan Taktirsam Faydasi Olurmu Acaba Doktorumla Konussam..off Ya Suan Bile Midem Yaniyor..

arkadaşlar maden suyu deneyin çok faydası oluyor ama günde 1 adeti geçmesin.birde elma öneririm.

canım bende gastrit + reflü var..
hamilelik öncesinde bıle bana çektirirdi hergun ama hergun Allah kolaylık verdi biraz da sımdı duruldu.. ama malesefki 4,5 ay midemden çektim ben.. umarım senınkı daha cabuk gecer..
canım sana tavsıyem;
- kuru seyler ye..
- yemeklerden sonra eğilme.. fazla hareket etme..
- hemen bı yere uzan sırtını yasla tamamen yatma sırtının altına kalın yastık koy kafan yukarıda kalsın yanı..
- cok sulu seyler yeme.. kızartma, yağlı, kola, cips vs hıc yeme.. kızarmıs ekmek, galete gıbı seyler ıyı gelır..
- bırde yanında first tarzı naneli sakız gezir.. yemeklerden sonra hemen agzına at ve cıgne o kusmanı buyuk derece engellıyor ve bulantı hıssını azaltıyo..
ben bu yaptıklarımla rahatlıyordum bıraz olsun...
umarım faydasın gorursun..
yerimseniben

Son düzenleme:
bende de yanma vardı reflü mü bilmiyorum ama doktoruma söyledim bana doğal bebeğe geçmeyen bir ilaç yazdı ama daha almadım inşallah ii olur benimde genelde akşamları midem yanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…