Hamilelikte kaşıntı (Gebelik kolestazı)

İnşallah öyle olur.Bugün doktorumla da konuştum iki hafta daha bekliycez herşey yolunda giderse 36 da alınacak bebekler.36 da ikizlere göre iyi bi hafta zaten. Gönül isterdi ki 38. haftaya kadar taşıyayım bebeleri. Belkide hayırlısı böyledir :) Bende sizin güzel haberlerinizi bekliyorum..

Denizsv hanım bende bu dertten muzdaribim benimde çok erken başladı sitede genelde geç haftalarda başlayanların yorumları var bu yüzden beni en iyi siz anlarsınız acaba bebeğiniz sağlıklı dünyaya geldi mi?

Ben simdi 15 haftaligim bendede var 11 haftamdan beri once sivilce dokmus gibi oldum omuzlarimda ve sirtimda boynumba domuntulu kasinti mi yoksa durduk yere kasinti mi bu ben dr ma soykedim olur boyke hamilelikten desi kizimda hic olmamisti

Ben simdi 15 haftaligim bendede var 11 haftamdan beri once sivilce dokmus gibi oldum omuzlarimda ve sirtimda boynumba domuntulu kasinti mi yoksa durduk yere kasinti mi bu ben dr ma soykedim olur boyke hamilelikten desi kizimda hic olmamisti
Bana teşhis konuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…