Hamilelikte kaşıntı (Gebelik kolestazı)

Çok zor ya Allah yardımcınız olsun ben değerim 298ken bile çok kaşınıyordum sizinkini düşünemiyorum.Şimdi değerlerim düşünce çok az kaşınmaya başladım güzel bi kaşıntı ama tatlı tatlı :) bundan sonraki sürecinizi paylaşırsanız çok sevinirim..Ben sağlıkla bebeklerimize kavuşacağımıza inanıyorum.İnternette okuduklarımız ya da doktorların söyledikleri en kötü ihtimaller.Bizim gibi doğuranlar hep sağlıkla kucağına alıyor.sizinde öyle olur inşallah..
İnşallah öyle olur.Bugün doktorumla da konuştum iki hafta daha bekliycez herşey yolunda giderse 36 da alınacak bebekler.36 da ikizlere göre iyi bi hafta zaten. Gönül isterdi ki 38. haftaya kadar taşıyayım bebeleri. Belkide hayırlısı böyledir :) Bende sizin güzel haberlerinizi bekliyorum..

Ben yaşıyorum aynısını 14.haftada başladı.Siz Hamileliğimin başlangıcından beri var diyorsunuz ama daha yeni teşhis konulmuş bence doktorunuzu değiştirmelisiniz.Benim doktorum ursofalk diye bir ilaç verdi ASL AST değerlerim bir miktar düştü kaşıntılarım çok az şimdi.Morluklarım da geçti.Ama doktorum bu ilacın sadece yardımcı olduğunu tam olarak iyileştirmeyeceğini tek çarenin doğum olduğunu söyledi.Hatta doğum yaklaştıkça östrojen hormonun daha da yükselecek ilaca rağmen kaşıntıların artacak dedi.34.haftadan sonra her an alabiliriz de dedi.

Denizsv hanım bende bu dertten muzdaribim benimde çok erken başladı sitede genelde geç haftalarda başlayanların yorumları var bu yüzden beni en iyi siz anlarsınız acaba bebeğiniz sağlıklı dünyaya geldi mi?

Denizsv hanım bende bu dertten muzdaribim benimde çok erken başladı sitede genelde geç haftalarda başlayanların yorumları var bu yüzden beni en iyi siz anlarsınız acaba bebeğiniz sağlıklı dünyaya geldi mi?

Ben simdi 15 haftaligim bendede var 11 haftamdan beri once sivilce dokmus gibi oldum omuzlarimda ve sirtimda boynumba domuntulu kasinti mi yoksa durduk yere kasinti mi bu ben dr ma soykedim olur boyke hamilelikten desi kizimda hic olmamisti

X