Hamilelikte kasikagrisi

I

Iraz

Ziyaretçi
[/COLOR]Kizlar ben 12+6 haftalik hamileyim ve 2 gundur sol kasigimda agri var hamilelikten pncede ayni yerde agrim oluyordu dr gittim en son kist vardi o sirada hamile kaldim.biraz agri yapabilir demisti dr.ama iki gundur daha cok agriyor 2 gundür kabizlik cekiyorum belkide onunla alakalidir ama genede insan düsünmeden edemiyo.Bebisim iyidir degilmi?Su anda bebis zaten karnimin orta kisminda oldugunu düsünerek agrinin onla iliskisi olmadigini düsünüp kendimi rahatlatmaya calisiyorum.hic tek tarafli kasik agrisi ve kabizlik ceken varmi?Dr da randevum ayin 16,sinda.:emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasıklarda ağrı olması normal bence, çok takılma. Emin olmak için dr'a telefonla danış istersen.

Kabızlık ise hamileliğin en büyük sorunlarından biri. Demir hapı ya da başka bir kompleks vitamin kullanıyorsan, bunlar kabızlık yapabilir.
Ben elevit kullanıyorum ve bende de yapıyor son zamanlarda. (11+1'im bende)

Bende elevit kullaniyorum.bolca lifli gidalar tüket.benim kronik kabizligim var cocuklugumdan beri :KK43:

Bende elevit kullaniyorum.bolca lifli gidalar tüket.benim kronik kabizligim var cocuklugumdan beri :KK43:

canım benim geçmiş olsun :teselli: sabahları aç karna kuru kaysı ye tatlım bolcada su iç a.s.

X