Hamilelikte kasik agrisi adet agrisi ?

Duslerlesevdimseni-

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
86
46
Arkadaslar yardim edin lutfen ben hamileyim 14+3 haftalik ama en basindan beri agrilarim oluyor jinekologuma sormustum normal dediydi dun aradim acmadi cok korkuyorum. Daha once dusuk yaptim. Sizdede agri varmi hic oldumu boyle adet agrisi gibi bazende bicak batarki 1 saniyelik aciyor gidiyor. Ama daha cok adet agrisi gelior ve sik sik tuvanete gidiyorum idrar yolu enfeksiyonu yokmus kadin onada normal dedi rahim asada oldugu icin baski yapiyor idrae torbasina dedi. 5 yasinea kizim var cok sukur saglikli o hamileligim sadece bel agrisi vardi ve bulanti vardi iyidim yine ama bu daha bi zor sanki ????

Her hamilelik aynı değildir.. önceki hamileliğinize bakıp aynı belirtileri aramayınız.. 14+3te bilmiyorum ama benim de kasık ağrılarım olurdu hatta birkere oturup ağlamıştıl ağrıdan

Her hamilelik aynı değildir.. önceki hamileliğinize bakıp aynı belirtileri aramayınız.. 14+3te bilmiyorum ama benim de kasık ağrılarım olurdu hatta birkere oturup ağlamıştıl ağrıdan
Jinekolog rahim buyudugu icin demisti ama halbuki ilk gebelik degilki. Insallah saglikli bir sekilde kucagima alirim yavrumu

Jinekolog rahim buyudugu icin demisti ama halbuki ilk gebelik degilki. Insallah saglikli bir sekilde kucagima alirim yavrumu
Ama doğumdan sonra rahim küçülüp eski halini alıyor bu açıdan da düşün canım.. İnşaALLAH.. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Eğer çok korkuyorsan doktorunla konuşup gidip baktır için rahat eder

Amin insallah canim Suan korona oldugu icin hemen almiyorlar birdahaki kontrolum 13 mayista insallah. Telefonu bile acmiyor jinekolok hanim. Az kaldi insallah kontrola sabredim

Amin insallah canim Suan korona oldugu icin hemen almiyorlar birdahaki kontrolum 13 mayista insallah. Telefonu bile acmiyor jinekolok hanim. Az kaldi insallah kontrola sabredim
Anladm canım kendini takip et eğer daha kötü olursan git mutlaka gününü bekleme acilden git gerekirse

Çok normal kasik agrisi bende ilk gebeligimde kizima cok sanciliydi simdide tam tersiyim cinsiyeti ogrendiniz mi acaba

Gayet notmal.agrilar bunlar kanama olmadığı sürece bunlar normal 16 20 haftalarda geçiyor rahim büyüdüğü için kasilmalar oluyor endişe etme

Doktorunuz normal dediyse normaldir. Ultrasonla baktı sonuçta biz göremiyoruz. Dinlenin kendinizi yormamaya çalışın

Bence kasık ağırdı normal. İnternrte yazıp araştırın. Progestan kullanıyor musunuz? Dozunu artırır belki Dr. Her zaman tehlikeli değil diyorlar bu ağırlara,bazen bende yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…