HAMİLELİKTE KARIN SERTLEŞMESİ VE ÇIT SESİ

kahvegzlm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
38
11
24
Merhaba arkadaşlar ben 36+6 günlük hamileyim ve bugün karnım baya bi sertleşti ortaya doğru sonra normale döndü ama bugün 5 6 kez oldu bu karnımın ortasına toplanıyor bebek sertleşiyor sonra gidiyor sizce neden olabilir pazartesi kontrole gidince söyliycem doktora ama sizede danışmak istedim, birde bebek hareket ettiğinde bi kaç kez denk geldim çıt diye bi ses geliyor ben mi kafayı yedim yoksa sizede oluyor mu?

Bende 36+5 günlük hamileyim. Ara sıra sertleşme normaldir sancı da normal artık yalancı sancılar başlıyor canım. Çıt sesi bende önceden de oluyordu

Bebeğin toplanması kasilma olması demek. Çıt sesi de bebek hareket ettiğinde eklemlerinin çıkarttığı ses olduğunu söylemişti doktor. Yani 2 durumda da korkulacak bi sey yok. Kasılmalar düzenli şekilde geliyorsa kavuşma da yakinlasmistir

Evet düzenli ve sık sık olmaya başladı bende korkuyorum bebeğe bişey olur diye ve sancılarım da oluyor yalancı sancılar

Bende 36+5 günlük hamileyim. Ara sıra sertleşme normaldir sancı da normal artık yalancı sancılar başlıyor canım. Çıt sesi bende önceden de oluyordu
Pazartesi doktora gidince sorucam sık sık kasılmaya başladı karnımda

Evet düzenli ve sık sık olmaya başladı bende korkuyorum bebeğe bişey olur diye ve sancılarım da oluyor yalancı sancılar
Cok huzursuz oluyorsanız bi acil kadın doğuma gidin bi nst çeksinler. Doğum sancıları böyle ne yazık ki can acitiyo can sıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…