Hamilelikte kahverengi be çamurumsu leke

Nr Srkn

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2017
222
145
Arkadaslar 6 haftalık hamileyim önce kahverengi sonrada ara ara siyah kir gibi lekeler geldi benim gibi yasayan varmı.

Siyah değil de kahve rengi akıntım oldu. Doktorunuza söyleyin mutlaka müdahale edecektir. Bana progestan vermişti çok iyi geldi.

Ama siyah olması endişelendirdi beni bence acile gitmelisiniz.

Devamlı olarak siyah gelmiyo gün içersinde 1 yada 2 kez siyah ve çamurumsu gibi progestan kullanıyorum

Ama progestana rağmen böyle geliyorsa normal olmayabilir. Benim hemen kahve rengi akıntımı kesiyordu. Ağızdan mı yoksa vajinal mı kullanıyorsunuz? Ben vajinal kullandım ve ikinci haptan sonra kesiliyordu hemen

Ama progestana rağmen böyle geliyorsa normal olmayabilir. Benim hemen kahve rengi akıntımı kesiyordu. Ağızdan mı yoksa vajinal mı kullanıyorsunuz? Ben vajinal kullandım ve ikinci haptan sonra kesiliyordu hemen
Dün akşam basladım kullanmaya 2. Hapımı hemen hemen 2 saat önce içtim 200 mg agız yoluyla kullanıyorum vaginal kullanmıyorum

Benim de progestana başladığımda olmuştu, kahverengi ve siyaha yakın. Doktora gittim apartopar. Bi sorun yok progestan yapabiliyor dedi doktorum.sonra kesildi zaten. Kahverengi ve koyu renkli alıntılar tehlike arzetmiyor eski kan olduğunu gösteriyor koyu renkler. Kırmızı olursa telaş yap ama şu an bence bi sorun yok. Istersen yine de doktoruna sor tabi

Dün akşam basladım kullanmaya 2. Hapımı hemen hemen 2 saat önce içtim 200 mg agız yoluyla kullanıyorum vaginal kullanmıyorum

Vajinal daha etkilidir aslında. Bilemedim ben olsam acile giderdim sanırım. Belki de eski kandır..

Benim de progestana başladığımda olmuştu, kahverengi ve siyaha yakın. Doktora gittim apartopar. Bi sorun yok progestan yapabiliyor dedi doktorum.sonra kesildi zaten. Kahverengi ve koyu renkli alıntılar tehlike arzetmiyor eski kan olduğunu gösteriyor koyu renkler. Kırmızı olursa telaş yap ama şu an bence bi sorun yok. Istersen yine de doktoruna sor tabi
Teşekkür ederim yarın gidicem inşallah özel muayneye içim rahat etsin en azından korkuyorum cünkü

X