hamilelikte ilişki tehlikeli olabilir mi?

tekpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
241
9
33
bn bişi sormk istiorum bu ay bebk içi bya uğrastım sat 30 eylül blki hamileyimdir hiç bilmiorum ama acaba ilişki tehlikeli olabilirmi eğer bbek warsa bişi olurmu

merhaba arkadaşım. boşuna endişelenmene gerek yok. öyle birşey olsaydı hamilelere ilişki yasaklanırdı zaten. Allah insanı ona göre yaratmış. bir tehlikesi olsa bile hamile olduğunu öğrendiğin zaman doktor seni uyarır. şu kadar gün ilişki yasak der. sende ona göre davranırsın. ilk bebeğin olacak herhalde. korkunu anlıyorum. bende ilk hamile olduğumu öğrendiğim zaman hep doktora sorardım. ilişki zararlımı diye ve doktor hiçbir tehlikesi yok doğuma 20 gün kalana kadar serbest derdi. :KK17:

ayy kızlar çok saolun:):)bn yeni ewliyim pek bişiyde bilmiorum bu konu hakknda burdan öğrendim bi çok sei :):)ama bu konuyu çok merak ettm :):)kendmi adepte edemedim çünkü:)

hayirli olsun canim dusuk tehlikesi felan yoksa, bir zararini olcani dusunmuyorm ben daha onceki hamileliklerimdede son aya kadar beraber olduk,ama dikkatli olmak sartiyla abartmadan :))

ayy bi bi olsaa:)şey adete 10 gün warken olurmu döllenme biz yumurtlama zamannda baya çalıştık ta :)):geçtiiii blki bunda olur mu szce

canım yeni evliymişsin ilkönce size bir yastıkta kocayın diyim ve mutlu bir evlilik yaşarsınız umarım. yumurtlama gününü yakaladıysanız büyük ihtimalle hamile kalırsın. ama adete kadar devam et. çünkü bazı kadınlar geç yumurtlayabiliyor. yumurtlamam geçti diye ipin ucunu bırakma sakın. :KK3: yoksa treni kaçırırsın. :KK17:

aaaa hiç kaçırıırmıyım bn o treni:):)heycanda uykuları kaçıoo ama şimdi geldi kocam yattı bnde gidimm yanına:):)yarın grsrz tesekkür ederim

:KK1: :KK1: tamam ama kocişi uyutma sakın. :KK9: yanaş şöyle yandan yandan :KK1: hadi bebiş yapalım de. ayyy benim kociş şu an işte sabah gelicek bende sabah yanaşırım napiyim. :KK1: :KK1:

İnşallah bebiş olucak kııızzzzz :KK16: bende sabah yanaştım.... adam yorgun argın bide benimle uğraştı çok acımasızım dimi. :KK47: eeee napalım bugünleri değerlendirmek lazım.

İnşallah bebiş olucak kııızzzzz :KK16: bende sabah yanaştım.... adam yorgun argın bide benimle uğraştı çok acımasızım dimi. :KK47: eeee napalım bugünleri değerlendirmek lazım.

inşallah nasip ya:):)ama sanki bnm adet olcakmış gibi ağrılarım başladı adet olmadan bi hafta önce başlar dı böle:KK43::KK43:

inşallah nasip ya:):)ama sanki bnm adet olcakmış gibi ağrılarım başladı adet olmadan bi hafta önce başlar dı böle:KK43::KK43:

belli olmaz canım hamilelik olduğu zaman bile adet olucak gibi ağrılar alta vurmalar vede adet olmuş sanıpta wc'ye gidip gelmeler oluyor. yani anlaycağın rahim nasıl kanı dışarı atmak için kasılıyor ağrı oluyorsa ilk zamanlardada bebeği yabancı cisim olarak görüp atmaya çalışıyor. ama dünyada nasibi olan bebişler sana sımsıkı tutunup büyümeye devam ediyorlar. :emir_bebek:

Son düzenleme:
X