Hamilelikte cilt bakımı: Gebelikte karın ve bacak bölgesi sorunları için cilt kremi

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Suna Dumankaya hamilelikte cilt bakımı kremi formülü.. Gebelikte karın ve bacak bölgesi cildi problemleri için bakım kremi tavsiyesi.. İşte Suna Dumankaya’nın gebelikte cilt bakımı kremi tavsiyesi ve formülü..

Suna Dumankaya hamilelikte cilt bakımı kremi formülü

Malzemeler: 1 adet limonun suyu, 50 gram çilek yağı ve 50 gram tatlı badem yağı.

Uygulama: 50 gram çilek yağı, 50 gram tatlı badem yağı ve 1 adet limonun taze sıkılmış suyu uygun bir kasenin içinde karıştırılır. Ardından, bu formülle hazırlanan gebelikte cilt bakımı kremi her gün karın ve bacak bölgelerine sürülür.

benim maalesef badem yagına alerjim var önerebileceginiz başka krem formülleri varsa paylaşırsanız sevinirim

tarifi not aldım. malzemeleri alınca yaparım. sağol canım.

hamilelikte catlaklar ıcın onerılebılecek tek krem mustela dır harıka bısı ben kullandım kuzenım gorumcem ve bı cok kısıyede tavsıye ettım ınanın kı hıc bısı yok sans eserı bır egıtımde demo urun vermıslerdı kullandım ve bıraz pahalı geldı basta ama daha sonra arkadsımın karnındakı catlakları gorunce tabıkıı susumden pusumden ayırdıgım paraları mustela ıcın harcadım ıyıkı yapmısımm :KK70:

ya peki bu kremi ne zaman kullanmaya başladın gosdem-naz.ben şu anda 4,5 aylık hamileyim.karnım büyümeye başladı yavaş yavaş ve bir krem kullanmak istiyorum.badem yağı tüylenme yapıyo diyorlar.bebe yağı da iyi geliyomuş ama en iyisi önerilen bi krem denemek galiba..

X