Hamilelikte baş ağrısı

Hamilelikte baş agrısı

• Cevaplarınızı bekliyorum

OY: 1 20,0%
  • Ne iyi gelir yada ne yapmam gerekiyor

OY: 4 80,0%

• Ankete Katılan
    5

Shrk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2017
32
85
31
İyi akşamlar hanımlar hamileyim ve baş agrılarım oldukça çok ne yapmam gerekli ilaç kullanamıyorum başım çatlamak üzere bildiginiz bir yöntem varmı

Parol içebiliyorsun diye biliyorum Yinede doktorunuza tanışımadan içmeyin

Parol alabilirsin ancak öncesinde doktorunu arayıp danışmalısın kafana göre alma sakın. Soğuk havlu ya da buz kalıbı koyman da başına iyi gelir . Hamilelikte olağan bir durum sıcaklarda var tabii ama dediğim gibi soğuk kompres başına iyi gelir bir de uzanıp dinlen

Bence sıkın,disinizi baska biseye odaklanin ben bas ağrısı dış ağrısı boğaz ağrısı hepsi ayni,anda çektim ve çok siddetliydi bitane hap ilaç almadim zaten sevmiyorum da sonuçta gecicek olan,birşey. Dusunmemeye calisin,çok gecmis olsun kaç haftalık,suan

Parol icebilirsin.

Birisi de bana mide bulantıları icin bisey söylesin çıldırıcam. Hastanede yattım serumlar yedim, zofran kullandım, zencefilli bi ilaç kullandim, zencefil çayı içtim geçmiyor yediğim midemde kalmıyor 9 ay böyle mi olacak

Parol icebilirsin.

Birisi de bana mide bulantıları icin bisey söylesin çıldırıcam. Hastanede yattım serumlar yedim, zofran kullandım, zencefilli bi ilaç kullandim, zencefil çayı içtim geçmiyor yediğim midemde kalmıyor 9 ay böyle mi olacak

Normalde 16. Haftada kesiliyor ama 9 ay suren de var temiz hava alin uyumaya çalışın ya da tuzlu birşeyler yiyin

11 hafta 5 günlük canım baş agrısı diş agrısı birde dün merdivenlerden yere düştüm verilmiş sadakamız varmış rabbime çok şükür karnım boşluga denk geldi kolumun üzerine düştüm sadece kolum sızlıyor

Normalde 16. Haftada kesiliyor ama 9 ay suren de var temiz hava alin uyumaya çalışın ya da tuzlu birşeyler yiyin
Tuzlu kraker, leblebi falan yiyorum ama azaltmiyor :KK43: benimki simdi 7.haftada. insallah 16.haftada kesilir 9 ay sürerse bu sekilde nasil yaşarım bilmiyorum cok zorlaniyorum

Nane yağıyla şakaklara masaj iyi geliyor. Pamuğa karabiber ve kolonya karışımı başa ve enseye başörtüyle sarmakta uyuşturuyor. Bol su iç birde susuzluk çok ağrı yapar.

11 hafta 5 günlük canım baş agrısı diş agrısı birde dün merdivenlerden yere düştüm verilmiş sadakamız varmış rabbime çok şükür karnım boşluga denk geldi kolumun üzerine düştüm sadece kolum sızlıyor

Yaaa çok dikkat et geçmiş olsun ornek,vermek gibi olmasin ama kazalarda bile karindaki bebeğe birşey olmuyor %90 oranda

Tuzlu kraker, leblebi falan yiyorum ama azaltmiyor :KK43: benimki simdi 7.haftada. insallah 16.haftada kesilir 9 ay sürerse bu sekilde nasil yaşarım bilmiyorum cok zorlaniyorum
Ben mutfaga dahi gireöiyorum eşimden evimdende midem bulanır oldu bir kaç günlük degişim iyi geldi ama

kac haftaliksin? doktoruna danis. bas agrisi sebebin belki bi bulguya dayalidir. tansiyonunu olctrmeyi ihmal etme. ve lutfeb burdan onerilen ilaclari millet onerdi diye kullanma. sadece doktorunu dinle.

Benim migrenim vardı normalde,hamilelikte de kat be kat artmıştı doktorum günde 3 tane minoset içebilirsin demişti.Doktorunuza danışın mutlak çektiklerinizi tahmin edebiliyorum geçmiş olsun ve Rabbim sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Çok iyi bilirim et tavuk,ürünlerinden tiksinmistim ekmekten hamur işlerinden midem,kalkardi demir tadı gelirdi agzima berbat birşey ve o dönem satış danismaniydim müşteriyi yarıda bırakıp,kacardim resmen lavabo ya :KK70:

Yaaa çok dikkat et geçmiş olsun ornek,vermek gibi olmasin ama kazalarda bile karindaki bebeğe birşey olmuyor %90 oranda
Bende çok korktum ama allaha çok şükür kanamam ,karın agrım veya her hangi bir morluk olmadı vücudumda doktora gitmedim boşluga denk geldim oda en son basamaktı avluda düşdüm rabbime yatıp kalkıp şükrediyorum

Çok iyi bilirim et tavuk,ürünlerinden tiksinmistim ekmekten hamur işlerinden midem,kalkardi demir tadı gelirdi agzima berbat birşey ve o dönem satış danismaniydim müşteriyi yarıda bırakıp,kacardim resmen lavabo ya :KK70:

Ben hala öyleyim yumurtadan ekmekten yogurtan tiksindim allah yoklugunu göstermesin ama yiyemiyorum kusuyorum hemen

Benim migrenim vardı normalde,hamilelikte de kat be kat artmıştı doktorum günde 3 tane minoset içebilirsin demişti.Doktorunuza danışın mutlak çektiklerinizi tahmin edebiliyorum geçmiş olsun ve Rabbim sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Amin allah razı olsun korkudan birşeyde içemiyorum ilk hamileligim rabbim herkesin evladını bagışlasın bizim evladımızıda beraberinde inşallah

Bi de öyle bi his ki sanki doğurunca bile geçmeyecekmiş gibi geliyor sanki ömür boyu böyle olacakmışım gibi hissediyorum :KK43:
Seninki 4.ayinda kesildi mi rahatladin mi?

Bence tansiyonunuzu ölçtürun kesinlikle yüksekse bebegede sizede zarar

X