hamilelikte balık yağı ? yardım..

K

karamelize

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelize
:CüvCüv:selamlar .. ben 34. haftanın bitişinde dr a gittim karın çevresi bu haftaya göre en alt düzeyde çıktı bu zamana kadar kilosu çok iyi gidiyodu ama 2.200 çıktı bu düşükmü sizce bu haftada biraz düşük buldum kilosu ve karın çevresini dedi ve balık yağı (marincap) yazdı ama baktım bu sitede arkadaşlar günde 1 defa içiyolarmış en fazla bana günde 3 defa yazmış marincap balığın karaciğerinden mi üretiliyor acaba endişeyim bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

• Konu Sahibi karamelize
:CüvCüv:selamlar .. ben 34. haftanın bitişinde dr a gittim karın çevresi bu haftaya göre en alt düzeyde çıktı bu zamana kadar kilosu çok iyi gidiyodu ama 2.200 çıktı bu düşükmü sizce bu haftada biraz düşük buldum kilosu ve karın çevresini dedi ve balık yağı (marincap) yazdı ama baktım bu sitede arkadaşlar günde 1 defa içiyolarmış en fazla bana günde 3 defa yazmış marincap balığın karaciğerinden mi üretiliyor acaba endişeyim bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Bana doktorum ısrarla balık hapı vermiyor balık kokusundan dolayı evde
yapamıyorum diyorum o zaman dışarda ye diyor ben de balık hapı versin istiyorum
ama yokkkkk:uhm::uhm:

• Konu Sahibi karamelize
bende kullanıyorum marincap gün aşırı içiyodum en son dr a gittiğimde çok aşırı unutkan oldugumu söylediğimde hergüne çıkardık.neresinden yapılıyo bilmiyorum prespekdüsde yazar aslında.bakıp söylerdim ama kutusunu atmışım.

X