Hamilelikmi Adetmi ?

AitanCicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2022
10
1
27
Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz kafam alakbulak olmuş durumda. Benim adet döngüm 25 26 gün en son 23 eylülde adet oldum ve ekim aynın 18 adet olmam gerekdi fakat 3 gündür olmadım. Test yapmak için 23 eylülün geçmesini bekliyorum. Belirtiler son zamanlar hafif mide bulantısı kokuda hasasiyyet, sabahları uyanınca sert sırt arıları, göğüslerde ağrı, sık sık idrara çıkma yani hamilelik belirtilerinin bir çoğu var. Amma bu bir tek adet sancım beni deli ediyor. Böyle adet ağrıları kasık ağrılarım geçmiyor. Her defa bu sefer adet diye zanediyorum. Kızlar lütfen bana bir akıl fikr verin kimlerde böyle oldu napdı? ( Kan testi veremiyorum köye büyükleri ziyarete geldik 24dü geri dönücez)

Canım belirtiler hamilelik belirtileri ama pisikolojik olarak da bu belirtileri hissediyor olabilirsin ama sen yinede kendine dikkat et.
Hamile olma ihtimalin de var.

Evet😔bu gün sabah pembe az az lekenmem var aşırı baş ağrısı bulantım var galiba adet olcam😔çok sağolun cevabladığınız için🙏🏻Hepimiz için hayırlısı olsun Allah inşAllah nasib eder

Benimde bugün adet olmam gerek inşallah olmam. Aşırı bel ağrım ve gaz var sanki adet olacakmışım gibii

X