hamilelikde oturarak çalismak

SerapAy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
144
1
hanimlar ben 7 ci ayima kadar boyle surekli oturarak çalisicam ve henuz 4 haftalik hamileyim , bebegin gelisimi için zararli olurmu , yada hamilelik donemi boyunca agri yaparmi , tecrube sahibi olanlar paylasimlarinizi bekliyorum :1hug::enbuyukkk:

bende oturarak çalışıyorum bizim için biraz kötü tabi 13+5haftalığım bende ilk zamanlar belim sırtım çok ağrıdı eve gidince direk düz biyere yatmak istiyodum şimdi sırtıma bi yastık koydum ve rahatladım ben arada hareket etmeye çalışıyorum özellikle 2saatte bi 15dk gezin diyolar bende mümkün olduğunca yapıyorum normal hayatımdada bol bol yürüyorum zaten hareket etmek hareketli olmak doğumu kolaylaştırıyormuş sende yürümek için fırsat yarat kendine iş yerindede arada kalk gezin lavaboya git ellerini yıka ayanaya bak vs.vs.faydasını mutlaka görceksin hoşçakal

canım bebeğinle ilgili bir sakınca yok otuturken bacak bacak üstüne atma ... genelde bacaklarını uzatarak otur... 1 saatte bir 10 dakika dolaş ve tekrar otur... sürekli oturmak varis oluşumunu arttırıyo ve ağrı yapıyo... bende çok bacak ağrıları oldu doktorum varis çorabı önerdi şimdi iyiyim... merak etme bebeğine bi zararı yok canım hamileliğin hayırlı olsun... Rabbim sağlıklıca tamamına erdirsin...amin

X