Hamilelikde Dolgu yaptıran veya Diş çektiren var mı? Acil!

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ben 16 haftalık hamileyim kırık ve çürük bi dişim var ne zamandır böyleydi ama talihsizlik gebe kalınca ağrı yapmaya başladı ama riskli bi hamileliğim var daha önce düşük yaptım şimdide ara ara lekelenmem oluyo 4 cm. miyom var bende ilaçlar kullanıyorum ve istirahatteyim. hal böyle olunca dişçiye cesaret edemiyorum bişey olur diye doktoruma da sorcam ama yaşayanlar bana daha iyi yardımcı olur acil cvplarınızı bekliyorum. birde kolanyalı pamuk yada aspirin çiğnesem geçer böyle yapsam bebege zararı olurmu?:CüvCüv:

allahdan acil dedik yani 10 kişi bakıp geçmiş sadece sağolun yanii:KK43:

Ben dolgu yaptırdım hatta diş filmi bile çektirdim.9 haftalık hamileydim ama hamile olduğumu sonradan öğrendim.Allaha şükürler olsun bebegimde problem olmadı.zaten diş filmi çekilirken de celik yelek gibi bişey giydiriyolar .sebebi de boyle şeyler olabilir diye sanırım.Ama sen yine de doktora danışmalısın boyle ordan burdan alma bilgilerle riske sokma hamileliğini canım.

merhaba..ben dişçide çalışıorum sana şöyle yardımcı olayım.hamile olupta diş ağrısı çeken bayanları önce kadın doğuma konsültasyon olarak yolluyoruz kadın doğum doktoru eğer onayı werirse gerekli işlemler yapılabilir die sonra işlemler yapılıyor bence hiç wakit kaybetmeden bi diş doktoruna görün...geçmiş olsun

merhaba..ben dişçide çalışıorum sana şöyle yardımcı olayım.hamile olupta diş ağrısı çeken bayanları önce kadın doğuma konsültasyon olarak yolluyoruz kadın doğum doktoru eğer onayı werirse gerekli işlemler yapılabilir die sonra işlemler yapılıyor bence hiç wakit kaybetmeden bi diş doktoruna görün...geçmiş olsun

sağol cnm cevabın için benim 4 gün sonra randevum var kadın doğum doktorumla o zaman sorcam şimdilik agrıyı çekiyorum bi agrıyo bi geçiyo sanırım sinirle ilgili bi agrı olsa hiç geçmezdi bakalım inş bişey olmadan bu agrıdan kurtulurum senağlama

Doktorum 16.haftadan sonra yaptırabilirsin demişti bana bende 20. haftamda kanal tedavi yaptırdım. Diş hekimine hamile olduğunu söyle ona göre ilaç veriyor merak etme.

geçmiş olsun canım hamileyim bende ama inan bilgim yokkk

Doktorum 16.haftadan sonra yaptırabilirsin demişti bana bende 20. haftamda kanal tedavi yaptırdım. Diş hekimine hamile olduğunu söyle ona göre ilaç veriyor merak etme.

diş çekimi yada dolgu yaptırabiliriz o zaman öylemi kanal daha detaylı bi müdale ona izin verildiyse olur sanırım ben doktora gittiğimde 17 haftanın içinde olcam bişey olmaz sanırım?senağlama

arkadaşlar ben 16 haftalık hamileyim kırık ve çürük bi dişim var ne zamandır böyleydi ama talihsizlik gebe kalınca ağrı yapmaya başladı ama riskli bi hamileliğim var daha önce düşük yaptım şimdide ara ara lekelenmem oluyo 4 cm. miyom var bende ilaçlar kullanıyorum ve istirahatteyim. hal böyle olunca dişçiye cesaret edemiyorum bişey olur diye doktoruma da sorcam ama yaşayanlar bana daha iyi yardımcı olur acil cvplarınızı bekliyorum. birde kolanyalı pamuk yada aspirin çiğnesem geçer böyle yapsam bebege zararı olurmu?:CüvCüv:

meraba cnm inş bebeğini sağsalim kucaklarsın biraz geç oldu ama bende hamileliğimin 4 .ayında dişimi çektirdim bnm dişimi çektirirken uyuşmama gibi bi sorunum var.ozmn da aynı şey oldu ve doktorum kötü bi çekim yaptı kökü içerde bıraktı şuan hala onun acısını çekiyorum ve cuma günü randevum var.lütfen gittiğin doktora dikkat et tecrübeli olması gerçekten çook önemli bu arada kızım şuan 3.yaşının içinde.tekrar geçmiş olsun...yerimseniben

meraba cnm inş bebeğini sağsalim kucaklarsın biraz geç oldu ama bende hamileliğimin 4 .ayında dişimi çektirdim bnm dişimi çektirirken uyuşmama gibi bi sorunum var.ozmn da aynı şey oldu ve doktorum kötü bi çekim yaptı kökü içerde bıraktı şuan hala onun acısını çekiyorum ve cuma günü randevum var.lütfen gittiğin doktora dikkat et tecrübeli olması gerçekten çook önemli bu arada kızım şuan 3.yaşının içinde.tekrar geçmiş olsun...yerimseniben

cnm ben 21 haftanının içindeyim şimdi gidebilirim dimi doktora ya iyi bi doktor ve hastane bulamadım muyeneler güvenli olurmu sence?

arkadaslar dişçiye bgn gittim kanal tedavisi önerdi ama ben çekip kurtulmak istiyorum biran önce ama iğneden ve diş için yapacagı her müdahaleden korkuyorum doktor korkarsan doğum başlar ona göre dedi enfeksiyonda varmış dişde ne yapcam karka korka diş çektiren varmı bişey oluyormu?

kıyamam yaaa ...
ne kadar çok varmış hamileyken diş problemi çeken.ben 7 aylık hamileydim azı dişimi çektirdiğim de aslında kanal tedavisi olcaktı ama doğumdan sonra yaptırırız demiştik.ama 2 gün gece gündüz ağrısından duramadım.buz komplezleri yaptım durmadan, neredeyse buzdolabında yatacaktım.kolonya falanda koyamıyorsunuz tabii.dayanamadım gittim dişçiye ,başta hamile olduğumu anlamamış.iğne yapacaktı uyuşması için.hamile olduğumu söyleyince iğneyi değiştirdi.ama tabii ben korkudan bayılmışım.(bide aç gitmiştim ondan da bayılmış olabiirim bişiler yedikten sonra çektiler) bebişte sanki karnımı delip çıkacak gibiydi.çok fazla hareketliydi...
sonuçta ben çektirdim ve rahatladım ...
size önerim hamile olduğunuzu söyleyin ve aç gitmeyin...-tatlicadiarzu-:CüvCüv::Saruboceq:
hepinize geçmiş olsun ...!!!

offfffff yaaaaaaa dün geceden beridir diş ağrıı cekiyorum oyle boyle değil.......dün gece acile gitik ama 5 haftalık hamile olduğum için hiç bir şey yapamıdalar .. bugün dişcimi ve kadın doğumcuyu aradım.. largopen antibiyotik ve minoset ağrı kesini verdi ama minıset hiç bir işe yaramıyor... antibiyotik bittikden sonra gidecem dişciye bakalım ne diyecek ......

selam henüz hamile değilim ama hamilek istiyorum...... fakat şuanda diş tedavisi görüyorum yumurtlama günlerime az kladı acaba bişe olurmu

selam henüz hamile değilim ama hamilek istiyorum...... fakat şuanda diş tedavisi görüyorum yumurtlama günlerime az kladı acaba bişe olurmu

bende aynı dertteyim.p.tesi dişçide randevum var dolgu yapacak ve benim yumurtlama günlerim salı günü başlıyor pazar gününe kadar sürüyor.şimdi ben iğne olduktan sonra hamile kalsam yada o hafta diş tedavisine devam etsem sakıncası olurmu ne olur cevap verin arkadaşlar yarına az kaldı :1shok:

bende 6 aylık hamileyim ve geçen hafta dişimi çektirdim inşallah bi sorun olmaz

X